Sıladayım arkadaşımızdan güzel haberler var:))

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar @sıladayım a doğum günündeki kutlama konumuzun linkini facebooktan atmıştım,o da cevap yazmış:

gecmisolsun,kartlari.29.jpg

Canim benim mesajina gec cevap yazdigim icin ozur dilerim eminim ben yokken sitede hepiniZ dogumgunumu cok guzel kutlamisinizdir dogum gunu suprizi gibi tamda ogun laptopum bozuldu bnm kucuk cadi elindeki meyva suyunu boca etti laptopa ogünden beri tamirde sitedekilere selamlarimi soyle ve deki sizlerin hepinizin dualari karsilik buldu rabbim dualarimizi kabul etti doktorlarin kizim icin verdikleri tetkikler temiz cikti aylardir yasadigim kabus rabbimin izniyle bitti suphelendikleri o uc ihastalikta kizimda yok sukurler olsun kisti var ama onuda yillik takibe aldilar artik duşundukleri flbl blr buyumede yok cok sukur yani bu nedemek laptopum geldikten sonra artik hep sizlerleyim rabbimn izniyle

Çok şükür canım,kötü günler geride kaldı artık..Seni istesende bırakmayız bir daha..Hepimiz seni çok seviyoruz..Çok geçmiş olsun tekrar

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
:1::1:Ay bu çok güzel bir haber :1::1:

İnanmıyorum Sılam ve ailesi adına çok mutlu oldum :sevindirikasli:Allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın inşallah

kir-cicegi-517.jpg

çok sevindim çok geçmiş olsun rabbim birdaha göstermesin inşallah

çok sevindim sılacım,Rabbim bir daha yaşatmasın

Çok geçmiş olsun ablacım..Sevindim gerçekten.

Ben de duyunca çok sevindim..Rabbim bir daha böyle ağır sınvalardan geçirmesin inşallah bitanemi

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Sizleri okadar çok seviyorumki canlarım ve okadar çok özledimki en kötü zamanımda enmutlu zamanımda hep sizler vardınız yanımda sizlerin ettiği dualarla yavrum şifasına kavuştu rabbimin izniyle öyle zor ve sıkıntılı bir sınavdan geçmiştimki Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın bu gerçektende çok zor aylardır ne yediğmi ne uyuduğumu bildim hastaneye her gittiğimde kızımın sonuçlarını alan doktor kendi hocasını hocası onun daha bi üst hocasını çağırıp duruyorlardı düşünsenize çocuğunuzun filimleri elden ele gidiyor ve doktorların o yüzündeki ümitsiz tebessümler bu hallerini gördükce ömrümden ömür gidiyordu kızımda üç hastalığın üstünde duruyorlardı Ms Epilepsi Ve ve yaşının küçük olmasına rağmen Alzaimer çok şükür hepside temiz çıktı kızımın beyin ve beyinciğinde küçülme var ama bu doğum sırasında yaşadığı oksijensizlikten kaynaklıymış beyninde ki kist hala duruyor doktorları büyüme deva etmediği sürece bir sorun teşkin etmdiğini söyledi yıllık takibte olmaya devam edicek bunada şükür Sizlerden hepinizden Rabbim razı olsun beni yanlız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum CANIM AİLEM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sizleri okadar çok seviyorumki canlarım ve okadar çok özledimki en kötü zamanımda enmutlu zamanımda hep sizler vardınız yanımda sizlerin ettiği dualarla yavrum şifasına kavuştu rabbimin izniyle öyle zor ve sıkıntılı bir sınavdan geçmiştimki Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın bu gerçektende çok zor aylardır ne yediğmi ne uyuduğumu bildim hastaneye her gittiğimde kızımın sonuçlarını alan doktor kendi hocasını hocası onun daha bi üst hocasını çağırıp duruyorlardı düşünsenize çocuğunuzun filimleri elden ele gidiyor ve doktorların o yüzündeki ümitsiz tebessümler bu hallerini gördükce ömrümden ömür gidiyordu kızımda üç hastalığın üstünde duruyorlardı Ms Epilepsi Ve ve yaşının küçük olmasına rağmen Alzaimer çok şükür hepside temiz çıktı kızımın beyin ve beyinciğinde küçülme var ama bu doğum sırasında yaşadığı oksijensizlikten kaynaklıymış beyninde ki kist hala duruyor doktorları büyüme deva etmediği sürece bir sorun teşkin etmdiğini söyledi yıllık takibte olmaya devam edicek bunada şükür Sizlerden hepinizden Rabbim razı olsun beni yanlız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum CANIM AİLEM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Canım benim,Allah bir daha böyle kötü günler yaşatmasın inşallah..Bunla geçmiş olsun bitanem

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar