İlkokul öğrencisi için ingilizce

fyildirim

Yeni Üye
Tepki
1
Merhabalar,
Benim oğlum 2. sınıfa gidiyor. Biz Kızıltoprak ta oturuyoruz. Bildiğiniz güzel bir ingilizce kursu var mı? Ben bizim eğitim sistemimizi çok yanlış buluyorum. Çocuklar ezberleyerek ingilizce öğrenemezler. Konuşma ya ağarlık verilen bir yer arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Merhabalar,
Benim oğlum 2. sınıfa gidiyor. Biz Kızıltoprak ta oturuyoruz. Bildiğiniz güzel bir ingilizce kursu var mı? Ben bizim eğitim sistemimizi çok yanlış buluyorum. Çocuklar ezberleyerek ingilizce öğrenemezler. Konuşma ya ağarlık verilen bir yer arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Merhaba

Benim kızımda 2. sınıfa gidiyor..Karnemizde ve müfredatta ingilizce dersi var görünüyor,hatta kitabımız bile geldi ama öğretmenimiz yok..Sene başından beri bu dersi görmüyoruz..Bu açıklık giderilmeli...

Umarım aradığınızı bulursunuz.

cansubilgin

Yeni Üye
Tepki
0
Merhabalar,
Benim kızım 2. sınıfta. İngilizce'ye erken başlatmak istedik o yüzden 5 yaşından beri İngilizce kurslarına gitti. Bu seneye kadar hiç bir şey öğrenmedi ve konuşamıyordu. Zaten devlet okulunda İngilizce eğitimi malum. Oradan da ümidim kırıldı ama bu sene Feneryolun'da çocuklara oyunla İngilizce öğreten bir kurs var. Fun English House diye bir yer. Kızım oraya gidiyor. Kurs gibi değil, çocuklarla çok ilgileniyorlar zaten her sınıf 6 kişi. Benim kızım çok seviyor. Hastayken gidemediğinde çok üzülüyor. Çok güzel konuşmaya başladı. Anladığım kadarıyla sistemi oyun üzerine kurmuşlar. Gramer de yapıyorlar çocuklar farkında değil =) Ayrıca okul derslerine de yardımcı oluyorlar.
Ayrıntı için sitesine bakın derim.

Sevgiler

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar