Çok kötüyüm :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Dükkanımızı pazartesi günü mühürlediler.Ruhsat Çıkmıyor.Dükkan sahibimiz 2 tane yelloz kadın var birbirine düşman iki kardeş meğerse Tapu bunların değilmiş.Ruhsat içinde tapunun fotokoposi lazım dediler..Kadına söyledik kadın diyor yok çıkında başımızıda belaya sokmayında felan da felan nasıl bir çıkmaza soktular bizi bilemezsiniz paldır küldür çıktık dükkandan müşterilerin işleri kaldı..Sağolsunlar açtılar bir kaç gün önce söyledik bari yeni yere tasınalım eşyalarımızı toplayalım diye..Yeni yerde bulamadık yarın son gün..

Kaç gündür dükkan sahiplerinden ses seda yok.Şikayet edeceğiz..2 Tane gecikmiş kira ve elektrik vardı onuda yatırmayacağız.

Kaç gündür ağlıyorum.Canım çok sıkkın.Memleketten döner döner dönmez kapı dışarı edildik..Nasıl canım acıyor.Bu soğuklarda nereye gideriz aradık durduk dükkan yok..Pat diye de bulunmaz..Hazırlıkta yok cepte 5 kuruş desen kalmadı..Ne olacak halimiz bilmiyorum biz bittik ki ne bittik.:(

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Allah beterinden saklasın canım benim.
Şükür ki sağlıkla bu işlerin peşinden el ele koşabileceğin yoldaşın var.
Dualarım seninle. Umarım herşey tez zamanda yoluna girer.
Unutma hayatın engebeli yollarından geçmeden ferahın tadına bakamıyorsun.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Çok teşekkür ederim arkadaşlar yalnız bırakmadığınız için.
Dualarınızı üzerimde hissettim neticesinde yeni bir yer tuttuk 2 güne geçeceğim umuyorum ki hayat daha çok güzelleşecek bizim için.
Çok zor günler geçirdik ama Allahıma şükürler olsun sabır her zaman fayda sağlıyor insana.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçmiş olsun özgecim,her gecenin bir sabahı vardır belki böylesi daha hayırlı olacaktır,yeni işyerinde belkide daha mutlu olacaksın...Allah bol müşteriler versin canım

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Çok sevindim hemşerim yenibiyer bulmanıza

Her karanlık gecenin bi sabahı vardır diylar ya,gerçekten doğru..Yaşadığımız herşey bi sınav..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Allah yardimciniz olsun canim, cok üzüldüm.
Neyseki yeni bir yer bulmussunuz bu haberede cok sevindim.

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
kuzum inan çok üzüldüm eşimden dolayı pek giremiyorum inan görmedim konuyu rabbim hakkınızda hayırlısını versin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar