''Haftanın Üyesi ''Olmak Ne demek?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba Arkadaşlar....
Sitemizde siz arkadaşlarımız için yeni bir gelişmeyi bilgilendirmek amaçlı bu konuyu açıyorum..
İsminde de anlaşıldığı üzere ''Haftanın Üyesi''
Haftanın Üyesi Olmak için sitemizde 1 hafta için en fazla güncel konuları açmanız yeterli olucaktır..
O hafta içinde en fazla konuyu açıp,açtığı konuların takibini yaparak gelen yorumları cevapsız bırakmayan arkadaşımız sitemiz görevli arkadaşlarımız tarafından
haftaninuyesi.png
bu görmüş olduğunuz rankı hak etmiş olacak..
Bu bölümde de kendilerinin isimleri açıklanacak ve sitemizce tebrik edilecektir.
Tüm paylaşmayı seven,arkadaşlarıma hayırlı olsun diliyorum.
Sevgiyle Kalın..

Bu arada yazmayı unutmuşum.Moderatör ve Adminlerimiz dahil olmayacaklardır.Sadece siz üyelerimize özel bir durumdur!!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Teşekkürler şahım
Bilgilendirme amaçlı etikettir!..

* @melekfeyza @hums @yasemin52 @yeliz47 @emoşş @berrine @Ulku nur @cefos @bengim @hint kınası @öznur çulha @cellda @melifalis @berrin tubay @hande_3434 @Fundaca @kuzgunanne @altiokmine @s_arslan @nazlı cangır @Civciv277 @bilgee @meraal @Hera @bayanbiftek @lena @beyaz-masal @office @Lilav @maviboncuk @sürpriz @elem @münteha @Leonie- @suphiye @bblau @tansel @pikecan @adengokce @aZeLYa55 @nazo06 @kuseyen @Nara @panter @kedijik @esmeryarim @Eylem_Işıl @füreyya @Şila @maren @*Bilgin* @LiLi @ZiLeY @mmelis @kikimoraa @küçük hanımm @SudeFB @firkete1 @nesrin yonkuç @burcu13 @havvacan @hazalım @hayall @elis @melek yüzlüm @kızların süper annesi @sühoş @-sumeyye @pamukelf @okypete @Beyonce @tuana @Çikolata @nüve @zeh @zele @mes32 @jelibon @pembenutella @fıdan @denizplt @deniz 22 @Güℓümse @zeynepnehir @nly @serpilL @niha55 @zuzu44 @sunay @Ayben @eylülkoc @oyamtar @elfb @telma @olcay @dermieladen @aslı83 @havvaelgün @dietileter @gululucan @gül2007 @gafarli @kbrszgn @btll @beste @çilekk @Şekerpare @ferah @talya @Aslı Oktay @nk83 @Deokman @incitanemtuana @elifsu @Fındık Kurdu @Arina @Es_se @rüzgar gülü @ayser @elis @*Neşe* @Kariyer @acigul @ademiyat @Ahududu @besmele @aminenur @alaz @AMOR @anneyimben @arzuco @asksinsencansinsen @aslı0909 @asmil @AYPARÇASI @azelya @başakk @berceste @Betty @bettyprenses @beyazgül @beyazinci @birsam @Blossom @BıCıR_kıS @böcegimm @canikom @chatlack @cimcimesultan @derin55 @Dilar @donut @divinity @DyGLu @duygudolu @ebe melek @eftelya @elasu @esmer bomba @esmer bomba @günce @fosforlu @fufuk @gurbetkusu @Gülümse @hazalım @iklim @k.a.y.r.a. @KaraKiz @KheChi @LaRisA @mavisim @Masum @melek25 @melegim @merwe @muju @munise @Neriman @Oruc @p@g @purelove @ravza @roşum @seren.. @serena @sufu* @sunshine @suskun @tatlıpozan @valeire @yesilgosluMELEK @ünzile @yoruldum71 @zehra @zencefil @Özor @_Dersena_ @halece @lalece

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
canım ne kadar isterdim ama şu aralar hastaneye gidip geliyorum malum her geçen gün gençleşiyorum ya tetkiklerim var pek sık siteye giremiyorum.beni mazur görür müsünüz?:selam::ask::huhuu:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Güzel bilgilendirme forumda hedefleri olan arkadaşlarımıza başarılar dilerim.Forum adına elimden geldiğince küçükde olsa katkılarım olacaktır.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar