Ameliyattan Sonra Kilo Aldım !

filiz34

Yeni Üye
Tepki
6
Geçirdiğim bir ameliyattan sonra kullandığım ilaçlardan dolayı çok kilo aldım. Ve gariptir ki karın bölgemde fazla olmasa da basenlerim çok kalınlaştı. Birkaç aydır kilo vermek için yediklerime de dikkat ediyorum ama basen bölgesi bi türlü incelmedi. Beyaz ekmek neden olur dediler. 2 aydır bir dilim dahi beyaz ekmek yemedim. Buna rağmen basenlerimin incelmemesi moralimi bozmaya başladı. Bu konuda sizlerden öneri bekliyorum..

Tepki
23
Merhaba Filiz,

Öncelikle geçmiş olsun. Sana geçen yıl kullandığım bi ürünü önerebilirim. Benim basen bölgemdeki fazlalıklara çözüm oldu. Slimmergel diye bir sprey jel şeklinde. Bulabilirsen eğer bu ürün işini görebilir.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Geçmiş olsun canım bende kısa bir süre önce ameliyat oldum ve bende o amliyattan sonra kilo aldım doktorumun dediğine göre aldığım serumlardanmış o kilolar ve zamanla gidermiş sende sabırlı ol sende inşallah senden de gider kilolar üzülme :huhuu:

OP
filiz34

filiz34

Yeni Üye
Tepki
6
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Kısa bir zaman sonra spor yapabileceğim. İlk olarak evde egzersiz olarak başlamayı düşünüyorum.
succubus34 bahsetmiş olduğun Slimmergel herhangi bir yan etkisi var mıdır ? Biraz açabilirmisin.
Sıladayım sabırlıyım ancak malum yaz aylarına doğru gidiyoruz. İster istemez biraz azalsa mutlu olucağım.
Yorumlarınız benim için değerli hepinize çok teşekkür ederim.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Spor yürüyüş yapman gerekiyor.
Benimde basen problemim var belim kırılacak nerdeyse zayıflıktan ama basenler duruyor :ates:

Tepki
23
Tekrardan Selam Filiz,

Kullandığım Slimmergel'in bende bir yan etkisi olmadı. Zaten alırken de özellikle araştırıp aldım. Kanıtlanmış bir yan etkisinin olmadığını bana belirttiler. Rahatlıkla kullanabilirsin. Arayıp kendilerinden bilgi alabilirsin. Kullanım şekli vs kafandaki bütün sorulara cevap verirler. Ben pişman olmadın. Hayatımda iki üç kez bu tarz ürün aldım ve pişman olmadım. Umarım bundan sonra yapacağım internet alışverişlerinde de sorun yaşamam.
Spor için şimdiden kolay gelsin. Sabırlı olman lazım:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar