sezeryan sonrası Contractubex krem kullanan varmı

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
bi arkadaşıma sezeryan sonrası contractubex krem önermişler hemdikiş izlerini hemde çatlakları yok ediyormuş. ameliyat sonrası izler,sivilce ,yanık ve yaralar içinmiş. arkadaşım kullanmaya başlamış çatlakların rengi açıldı diyor. içinizde bu kremi kullanıp tavsiye eden varmı arkadaşlar

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bi arkadaşıma sezeryan sonrası contractubex krem önermişler hemdikiş izlerini hemde çatlakları yok ediyormuş. ameliyat sonrası izler,sivilce ,yanık ve yaralar içinmiş. arkadaşım kullanmaya başlamış çatlakların rengi açıldı diyor. içinizde bu kremi kullanıp tavsiye eden varmı arkadaşlar

Bu ilaç ismini ilk defa duydum bende hamile iken bitkisel bir ilaç kullandım canım.Evet çok çatlak olmasını önledi ben memnadan 3 sene geçmiş çünkü.Ama hatırlarsam muhakkak paylaşırım:eek:

OP
felisity

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
bu hamilelikten sonra kullanılıyormuş. genelde ameliyat izleri için öneriyormuş doktorlar. ama çatlaklarıda geçiriyormuş. doktorumada soracam ama önce fikir almak istedim

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Çatlak , sivilce için kullanıldığını bilmiyordum canım ama sezeryan sonrası dikiş yerlerimin iyileşmesi ve iz kalmaması için doktorum vermişti bana da.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar