6+3 gebelikte kalp atisi...

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
tesekkur ederim canim...peki nezaman gorulmustu?biraz ayrintili anlatirmisin? sanada hemen aldiralim dediler mi?

Canım yanlış bilgi vermek istemiyorum ama sanırım 6 haftayı son tarihe bakılınca geçmişti , ama ben hamile kalmadan önce ilaç kullanmıştım bu yüzden tarihin sekmiş olma ihtimalini de kattı hesaba, hemen aldıralım dememişti doktorum , sadece kalp atışı duymadığını 1 hafta sonra tekrar bakacağını söylemişti , hatta keseyi bile zor görmüştü. Ben de senin gibi bir anda olumsuz düşünceler deryasında buldum kendimi hiç aklıma bile getiremezken binbir türlü şey geldi aklıma ne yazık ki.
Acaba sana hemen alalım demesindeki maksat başka birşey olabilir mi? En doğrusu beklemek ve için rahat olsun en azından başka bir doktora daha görünmek gibi geliyor bana da.

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
Canım yanlış bilgi vermek istemiyorum ama sanırım 6 haftayı son tarihe bakılınca geçmişti , ama ben hamile kalmadan önce ilaç kullanmıştım bu yüzden tarihin sekmiş olma ihtimalini de kattı hesaba, hemen aldıralım dememişti doktorum , sadece kalp atışı duymadığını 1 hafta sonra tekrar bakacağını söylemişti , hatta keseyi bile zor görmüştü. Ben de senin gibi bir anda olumsuz düşünceler deryasında buldum kendimi hiç aklıma bile getiremezken binbir türlü şey geldi aklıma ne yazık ki.
Acaba sana hemen alalım demesindeki maksat başka birşey olabilir mi? En doğrusu beklemek ve için rahat olsun en azından başka bir doktora daha görünmek gibi geliyor bana da.

sagol canim. 5hafta 3gunlukken kanamam oldu cok degildi.ertesi gun hastaneye gittik,bebegi gordu,dusuk olabilir dedi serum verdi.igne yazdi,progeteron ictim falan...bihafta sonra gittim ultrasonda bebek buyumus dedi bana ama kalp atisi goremedi...alttan bakti yine goremedi(((( 3 gun sonra gel ayrintili ultrasona gireceksin yine gorulmezse alacaz dedi...olan bu((( ama ben bir gun sonra baska doktora gittim oda alttan bakti kalp atisi goremedi. kanamam zaten yoktu ama anlatmistim ikinci doktora kanamadan...o hemen almak istedi ama ben bihafta bekleyelim dedim oda bana eger bebek canliysa zaten kanama olmaz dedi ama bu cok yalnis...kanamali hamilelik geciren birsuru kadin tanidim...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Geçmiş olsun canım umarım güzel haberlerini alırsın ama bebegini çok istiyorsan bence doktor doktor gezmelisin bence cins birine denk gitmişsin :dertli:

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
Geçmiş olsun canım umarım güzel haberlerini alırsın ama bebegini çok istiyorsan bence doktor doktor gezmelisin bence cins birine denk gitmişsin :dertli:

tesekkurler canim. inshaallah oyledir, 10 gun sonraya randevu aldim baska bir hastane ve baska bir doktorda...inshaallah guzel haberlerle gelirim. dua edin...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Umarım güzel haberler ile gelirsin. Ben 7+1 iken gittim doktora o zaman karından görüldü ve duyuldu. Yalnız geç döllenme olabilir. Neden doktorlar bu kadar aceleci anlamıyorum?

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
sagol canim. 5hafta 3gunlukken kanamam oldu cok degildi.ertesi gun hastaneye gittik,bebegi gordu,dusuk olabilir dedi serum verdi.igne yazdi,progeteron ictim falan...bihafta sonra gittim ultrasonda bebek buyumus dedi bana ama kalp atisi goremedi...alttan bakti yine goremedi(((( 3 gun sonra gel ayrintili ultrasona gireceksin yine gorulmezse alacaz dedi...olan bu((( ama ben bir gun sonra baska doktora gittim oda alttan bakti kalp atisi goremedi. kanamam zaten yoktu ama anlatmistim ikinci doktora kanamadan...o hemen almak istedi ama ben bihafta bekleyelim dedim oda bana eger bebek canliysa zaten kanama olmaz dedi ama bu cok yalnis...kanamali hamilelik geciren birsuru kadin tanidim...

Bebek canlıysa kanama olmaz demesi bana da garip geldi çünkü benim de hamileliğinin başlarında düşük tehlikesi geçirip kanaması olmuş ama daha sonra sağ salim bebeğine kavuşmuş tanıdıklarım var. Bebeğin büyümüş gelişiyor demek ki , neyse bu 10 günlük süreci güzel geçir canım stres yapma lütfen. Daha sonra güzel haberini bizimle paylaş.

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
Evet arkadaslar...yarin gidiyorum doktora((( neler olacak bilmiyorum...neler bekliyor benii...
kalp atmiyor derse yikilirim biliyorum....

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
hayirli haberlerle donersin insallah bu konularda cok bilgim olmadigi icin yorum yazmamistim sag salim kavusursun insallah bebegine

tesekkur ederim canim...beklemek nekadar zormus...ne oldugunun farkinda olmamak... ya icimdeki bebegim canli degilse?? haftalardir boyle mi dolasiyorum diye dusunuyorum...biyandan iyi dusunmeye calisiyorum...ama olmuyr

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
tesekkur ederim canim...beklemek nekadar zormus...ne oldugunun farkinda olmamak... ya icimdeki bebegim canli degilse?? haftalardir boyle mi dolasiyorum diye dusunuyorum...biyandan iyi dusunmeye calisiyorum...ama olmuyr

hic bir zaman olumsuzu dusunme canim ya hayirli haberlerle donersin insallah umut ve dua edelim insallah

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
arkadaslar biraz once atesimi olctum..37 gosteriyor. buda hamilelik belirtisi degilmiydi? bir umudum var mi sizce hala??

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
canım benim kıyamam sana Rabbim bu acını unutturucak başka acı vermesin .. inşallah ömürlüsü arkasındadır canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar