Göbek Düşüklüğü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpion

Yeni Üye
Tepki
3
Sagol canım ya ulaştım Allah razı olsun çok faydasını gördüm benim göbeğim sık sık duserdi şimdi ise uzun süre sonra oldu anneni tekrar rahatsız edeceğim Allah sizlerden razı olsun. Bu arada annen çok iyi birisi. Aleykumselam kib

Tepki
41
cok sevindim faydasi olduguna,,Annemde seni cok sevmis,,bende önceden münihdeydim rosenhaimda,,ama simdi düsseldorftayim,,,güzel bir gün dilegiyle sevgiyle kal canim,,,

Tepki
41
selam berhunde,,bana ulasirsan annemin telefonunu verebilirim,Annem sadece bunu duayla yapiyor,,ve telefondan da olabilir yanina gitmene gerekmez,,ben mesajini gec gördüm,özür dilerim,umarim bana ulasirsin,sevgiyle kal,,

fatmayayla

Yeni Üye
Tepki
0
bende uzun yıllar göbek düşkünlüğü nedenile cok sıkıntlarım oldu. hastane hastane muayene oldum ama faydası olmadı en son internetten bir genel cerrah buldum bu konu hakkında yazısını okudum ve ona gittim ameliyat yaptı birgün hastanede yattım. ameliyattan 10 gün sonra hiçbir şikayetim kalmadı. sıkıntısı olan herkese tavsiye ederim doktorun adı ertan beyatlı sayfasının adı internette sayfası var

İnci16

Yeni Üye
Tepki
0
Hayırlı akşamlar yazınızı okudum benim göbek düşüklüğü var bide eş çıkımıdır nedir senelerdir çekiyorum rica etsem anneniz duayla getiriyor diye yazmış sınız ne olur yardımcı olursanız sevinirim şimdiden alla razı olsun

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
ben eşimde çok yaşadım bu sorunu günden güne eridi bitti sonunda göbek kaçığı değil karaciğerinde kist olduğu tüm sorunların bundan kaynaklandığı ortaya cıktı ama o sürecte göbek kaçığı ustası olduk diyebilirim sana 2 yöntem var tavsiye edebileceğim o durumda kimseyi arama yapacak canını da yaktırma boş yere
1- bildiğimiz el süpürgesi koçan kısmını göbeğinin orta yerine bastır ve göbeğinin attığına emin oluncaya kadar çevir az canın yanacak ama o kadının yaptığı kadar yakmaz canını.

2- Bu yöntem için başka birinden yardım alman gerekiyor ama bir tülbenti üçgen yapıp ucuna gelene dek katla ve tan göbek hizana gelecek şekilde beline sar, şu an pek kullanılmayan ama pazarda bulabileceğin tahta çerceveli un elekleri yokmudur onuda tam göbek hizana tahta kısmından yatır tülbenti eleğin üzerinden düğümle iyice sıkı olmalı bir düğüm daha at ve iki düğümün arasına tahta kaşığı sıkıştır düğümü sık ve tahta kaşığı acısına dayanabileceğin şekilde çevirerek iyice sık biraz bekle göbeğinin yerine geldiğinden emin olmadan alma

pelinpelin

Yeni Üye
Tepki
0
bende spor hareketleri olduğunu duymuştum bu konuyla ilgili birde yanlış hatırlamıyorsam göbek deliğini çeviriyorlarmış bir kaç tur =) istersen internetten bir bak o yöntemlere

nazankazak

Yeni Üye
Tepki
0
Iyi akşamlar Mihrace hanim ben dw bu rahatsızlık tan muzdaribim özelden yazamıyorum yeni üye oldum sizin Yardımınızk görüp bana ulaşabilir misiniz lütfen

nazankazak

Yeni Üye
Tepki
0
Sagol canım ya ulaştım Allah razı olsun çok faydasını gördüm benim göbeğim sık sık duserdi şimdi ise uzun süre sonra oldu anneni tekrar rahatsız edeceğim Allah sizlerden razı olsun. Bu arada annen çok iyi birisi. Aleykumselam kib[/QUOTE
Skorpion]
Iyi akşamlar bana ulaşabilirsiniz lutfen Mihrace hanıma ulaşamadım benimde tel noya ihtiyacım var göbek düşmesi için lütfen

nazankazak

Yeni Üye
Tepki
0
Arkadasim neden canini yaktiriyorsun,,benim Annem bunu duayla cekiyor,sana hic dokunmadan anne baba adini ve senin adini aliyor,ve bir dua okuyor simdiye kadar herkes cok faydasini gördü istersen annemi telefonla arayip telefondan dahi yaptirabilirsin,,eger istersen bana yazarsin ,Rabbim sifa versin..:ates:
Mihrace hanim lütfen bana özelden numarayı gönderebilir misiniz yeni üyeyim ulaşamadım size

Ozyyu

Yeni Üye
Tepki
1
@mihrace merhaba özelden de yazdım size ama bana da annenizin numarasını verebilirsiniz. Bende bu rahatsızlıktan çok muzdaribim gitmediğim doktor kalmadı lütfen yardım edin

dentop

Yeni Üye
Tepki
1
Mihrace hanım eğer buralardaysanız banada annenizin numarasını verirmisiniz? Yıllardir gitmediğim hekim kalmadı ama yerine gelmedi epeybi sıkıntı yaşıyorum göbeğimden dolayı ...inşallah bu msji görur ve banada yardımcı olursunuz
@mihrace

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar