Göbek Düşüklüğü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berhunde

Yeni Üye
Tepki
16
sevgili arkadaşlar bu konuda gerçekten muzdaribim senelerdir çekiyorum.gitmediğim ne doktor kaldı nede kocakarı.doktorlar zaten göbek düşüklüğünü kesinlikle kabul etmiyorlar.en son çare kocakarı yöntemlerine başvurdum.gittiğim bayanlar hep göbeğimi düzeltirken nasıl acıyor sancı oluyor gerçekten kimseye rabbim böyle bir rahatsızlık vermesin.göbek düşüklüğünü artık bilmeyen yoktur.elimizle göbeğimize basınca kalp gibi atmıyorsa göbek düşüklüğüdür.tedavisi:aç karnına sırtüstü uzanırsın göbeğine bakacak olan eliyle göbeğini ovalıyor,ayağının topuğuyla göbeğine basıyor,en son yüzüstü yatıyorsun elinle ayağını tutmaya çalışıyorsun gerçekten zor bir şey.birde arkadaşlar göbek düşüklüğünden farklı eş çıkığı var.bunu göbek düşüklüğüyle karıştırıyorlar.göbeğine bastırınca kalp gibi atmıyorsa göbek düşüklüğü.kalp gibi birşiy atıyorsa göbeğimize bastırınca eş çıkığı(eşin çıkmış)denir.rabbim herkese şifa versin.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
ben ilk defa duyuyorum göbek düşüğünü
acaba göbek fıtığıyla aynı şeymi eğer öyleyse ameliyatla sorun çözülüyor
ben göbeğime bastırdım hiçbişey atmadı

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
yüksek yerlere uzanırsanız göbeğiniz düşer.dikkatli olun.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
jinekoloji forumunda açmışsınız ama
aslında bu sorun sırf kadınların sorunu değil.
erkeklerinde göbeği kaçar.(bizde göbeği kaçmış deniyordu şimdi hatırladım)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
jinekoloji forumunda açmışsınız ama
aslında bu sorun sırf kadınların sorunu değil.
erkeklerinde göbeği kaçar.(bizde göbeği kaçmış deniyordu şimdi hatırladım)

Evet canım bizdede göbeğim kaçtı denir ama onun tedavisi çok kolaydır diye biliyorum.Karnım çok ağrıdığı zaman eşime acaba göbeğim mi kaçtı derim :hihi: göbek kaçması diye bişey yoktur o olay şöyle şöyle gerçekleşir yani göbek kaçması denmez der hep :hihi: Bende o yüzden varmıdır yokmudur ikilemde kalıyorum ama bunu yaşayan insanlar gerçekten var ve eşim gibi doktorlarda göbek kaçmasını kabul etmezler :lilav:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
göbek düsmesi diye bilirim
ama kocakari tedavi yöntemi sizinki cok acimasizca geldi bana
bende yasadim cünkü agrisini bilirim
benim annem annesinden ögrendigi sekliyle uyguladi bana
ac karnina sirt üstü yatirip
bas yada isaret parmagiyla göbegime bastirip
icerden yerlestirmeye calisti
etrafimda döndü SIKISTIRDI iyice ve o zaman agrinin yaninda atdigini hissediyosun tik tik
sonrada annemin parmagi iyice SIKISTI derken rahatladikca gevsemeye basladi kendi kendini saldi
bunu bi kac kez tekrarladi
suan iyim sükür
hatda dogrumu bilmem ama bu durumu yasayanlarin bebek sahibi olmasida zor oluyomus o dönemlerde

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Bende geçenlerde yaşadım böyle bişi ama şuan iyiym göbek düşüklüğü dedim kendimce ama yinede bilemedim:acep:

Tepki
41
Arkadasim neden canini yaktiriyorsun,,benim Annem bunu duayla cekiyor,sana hic dokunmadan anne baba adini ve senin adini aliyor,ve bir dua okuyor simdiye kadar herkes cok faydasini gördü istersen annemi telefonla arayip telefondan dahi yaptirabilirsin,,eger istersen bana yazarsin ,Rabbim sifa versin..:ates:

Skorpion

Yeni Üye
Tepki
3
Bende senelerdir aynı dertten muzdaribim ve hic kimse bilmiyor rica etsem mihrace annen babada yardımcı olbilirmi Allah razı olsun şimdiden

Tepki
41
selamlar,,tabiiki Annem sakaryada ikamet etmektedir,,,siz ona telefon aciyorsunuz Anne baba adini ve kendi adinizi söylüyorsunuz o göbeginizi bir dua ile cekiyor Annemin telefonu:............... direk ona teyze ben göbek kacigi icin ariyorum derseniz anlar zaten insaallah faydasini görürsünüz,,Acil sifalar diliyorum,,sevgiyle kalin..

Tepki
41
selam skorpion,,sanirim annemle görüsmüssün,,insaallah bir faydasini görürsün,,kendine cok iyi bak,,ve agir kaldirma emi..:) avusturyaya selam ve sevgiler..

NİDAA

Yeni Üye
Tepki
8
Benimde 3 seneden beri sürekli göbeğim kaçıyor. size mutlaka ulaşmam lazım lütfen ulaşabileceğim telefon numarası bırakabilir misiniz? şimdiden allah razı olsun teşekkürler.acil cvp bekliyorum

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Sabahları aç karna biryerden sallan kardeşim herkese elletme karnını eger karnın tokken bişey yaparlarsa bagırsaklarınada üzüntü verirsin hasarlanır topuk falanda bastırtma bence rabbim şifanı versin inşallah geçmiş olsun

papaty

Yeni Üye
Tepki
0
merhaba ben yıllardır bu göbek düşüklüğü problemiyle uğraşıyorum bi çaresini bulamadım annenizin duayla yerine getirdiğini yazmışsınız bana bu konuda yardımcı olurmusunuz şimdiden çok tşkler ...

Skorpion

Yeni Üye
Tepki
3
Sagol canım ya ulaştım Allah razı olsun çok faydasını gördüm benim göbeğim sık sık duserdi şimdi ise uzun süre sonra oldu anneni tekrar rahatsız edeceğim Allah sizlerden razı olsun. Bu arada annen çok iyi birisi. Aleykumselam kib

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar