Karbonatla hamilelik testi

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
İdrarla doldurduğunuz kaba bir miktar karbonat koyuyorsunuz karbonat köpürürse pozitif hamilesiniz köpürmeyip dibe çökerse negatif hamile değilsiniz.
yada limonla yapıyorsunuz
yine bir kaba limonun suyunu sıkıp üzerine idrar ekliyorsunuz tortular dipe çökerse hamilesiniz demektir.
gerçeklik payı nekadar doğru onu bilemicem ama eskiden kadınlar bu şekilde hamile olup olmadıklarını anlarlarmış
hep beraber deneyip görücez arkadaşlar:hihi::ajan:

OP
elasu

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
benim denemem uzun zaman alır canım :hihi: evimde minik bir bıcırım var zaten.bu yolda ilerleyen arkadaşlardan rica edelim denesinler bakalım.

canım dene ama sende de köpürüyor mu ona bakıcaz şimdi bende köpürdü ya tamam artık aşermeye başlarım şimdi:kahkaha:
psikolojikmen kendimi hamile hissederim bak:kahkaha:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
ben çalışmalara ekimden sonra başlıycam Allahın izniyle deniycem hemen sağoluk kızlar

:panter: ozaman bu haberin doğru olup olmadığını ekim ayından itibarenden senden öğrenebiliriz canım -ciko

canım dene ama sende de köpürüyor mu ona bakıcaz şimdi bende köpürdü ya tamam artık aşermeye başlarım şimdi:kahkaha:
psikolojikmen kendimi hamile hissederim bak:kahkaha:

hım bende dibe çöküşünü izlerim :kahkaha: olur olur canım.evde mutlaka karbonatım olur zaten.zaman bulabilirsem mutlaka denicem :hihi:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar