Yardıma ihtiyacım var:(

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
canım aramıza hoşgeldin...bebeğini aldırmak istediğini okuyunca çok üzüldüm sonrada vazgeçtiğini okudum çok sevindim.hem günah hemde sonradan sana vicdan azabı olur pişman olursun.pişman olacağın hiçbişi yapma.inşallah hayırlı bi evlat olur

OP
eylülkilic

eylülkilic

Yeni Üye
Tepki
18
Teşekkürler.Hoşbulduk.
Evet haklısınız gerçekten çok yıpranan insanlar var ve ben şuan kendimi çok şuçlu hissediyorum bebeğime karşı.
evet dört gözle bekliyoruz onu :)

OP
eylülkilic

eylülkilic

Yeni Üye
Tepki
18
evet tatlım babamız çok karışmıyordu ama doğacağını öğrenince uçte sevinçten hayırdır falan diyincede zamanı gelmişti dedi. ilk bebek evet doğucak zaten canım :)

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
ilk başta bende istemiştim aldırmayı içten içe hiç istemiyordum ama biryandanda çok istiyordum anne olmayı.Ama benim istememe sebebim çok haklı ve farklı bir konudan dolayı.Bunu eşin için veya bir başksı için yapmıyorsun burcu dedim kendi kendime ve herşeyi ben üstlendim ,zaten anne olmakta böyle birşey.O kadar anne olmak isteyen var ki bir sürü tedaviye başvuruyorlar.sakın aldırma derim sana eylül arkadaşım

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Hayırlı olsun eylül doğru kararı verdiğinden emin olabilirsin, onun sana ANNE dediği günlerde onu aldırmak istemeyi düşündüğün için acıyacak.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar