Kızlar çıtırdama teknolojisiyle zayıflama yöntemini duydunuz mu?

M

madesam

Misafir
tv de izledim kadın çok övünerek anlatıyor bu yöntemi. sabunu ve köpüğü varmış ve sertleşme incelme selülite iyi geliyormuş. ama netten baktım fiyatına 129 tl diyor bir kürüne ben spor yapıyorum ama destek bir ürün arıyorum kendime sıkılaşma ve selülitle ilgili sizin kullandığınız ek ürünler var mı?

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
hic duymadim canim bence yürüyüs yapinca zaten vücudun sikilasir parani bosuna harcama derim:esse:
göbek icinde mekik cekersin bende bel fitigi var yapamiyorum ama cok yürürüm bence en iyisi spor:2:

OP
M

madesam

Misafir
:iyyyy: ya sorma sanki kollarımda falan selülit var gibi hissediyorum 165 boyum 58kg ama sanki bi ek lazım ya:(( bu ara zayıflamakla kafayı yicem sanırım :dertli:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
kilon hicte cok degil boyuna göre:elis:
vallah ürün kullananlarin hic birinin memnun kaldiklarini sanmiyorum yazik o kadar paraya birk kac kilo sen ver o parayla kendine yeni kiyafetler al daha iyi:cokkomik:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Madesam l.65 boya 58 kilo normal canım niye kendini hırpalıyorsun.spor olarak yürüyüş en güzeli. Yalnızca zayıfalamak için değil içimiz içinde faydalı.:huhuu:

OP
M

madesam

Misafir
ya öle göbek kalça yok ama diyorum ya şöle elimle sıkıştırınca sanki her yerim selülit:( sporu artırdım bu aralar yok o da olmazsa artık güzellik merkezleri beni beklesin:)

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Git tabiki içinde kalmasın.Birde göbek olmasın anladım ama kalça olsun şöyle dolgunca.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
selülite karsi eger tüketiyorsan sekerli yiyecekleri ve icecekleri birakirsin canim birazda yürüyüs sikilasir vücudun:huhuu:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
benimde en kötü huyum mesrubat falan sevmem ama cayi cok icerim skersizde icemem:dertli:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bende kola hastasıyım çaya bir şeker atıyorum kahveye atmıyorum ama kaşık kaşık nutella yiyorum o sayılmaz de mi şekerden:)

kolami önce kolayi hemen ardindan nutellayi kesicen ayyy ben hamielyken iki günde yemin ederim yarim kiloluk nutella kavanozunu bitirirdim:ayk:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ayy tam benim gibisin her cesit abur cuburu yemem ama nutella bambaska muzu sevmem ama :cikolata:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
bu yöntemi dende ilk kez duydum
lilava katılıyorum paranı boşa harcama hepsi para tuzağından başka bişey değiller en iyisi spor ve egzersiz yapmak
hem kilonda ne varmış boyuna göre kilonda iyi işte

hem illa paramı harcayacam diyorsan önümüz bayram
bayram kıyafetine harca en azından sonuçtan memnun kalacağın bişey almış olursun :cokkomik::panter:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Canim boyumuz kilomuz ayni bende ayni dertten muzdaribim hatta buraya gelince biraz hareketsiz kaldim hemen sanki kilo aldim oyle hissediyorum
esim kosu bandi mekik aleti bisiklet aldi eve ben biraz dert yaninca yuruyus yeri yok cunku riyadda yada ben bilmiyorum sonra sitede bir formul buldum hic baska ek aramama gerek kalmadi canim biberiye yagiyla findik yagi sur sikilastirmak istedigin yerlerine strecle hareketler yap yuruyus yap zaten oyle bir terletiyo ki anlatamam ben 1 hafta kullandim bende ise yaradi esim bile farketti yani vucudun sikilasmaya basladi diye
15cm kadar da incelme sagliyomus :huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Tatlım Aslı arkadaşımızın yazdığını okudum da fındık yağında sorun olacağını düşünmüyorum ama biberiye yağı senin için zararlı olabilir.hamilesin çünkü bebeğe zarar verecek şeylerden koru kendini.

en güzeli yürüyüş diye düşünüyorum.öyle şeylere para harcaman taraftarı değilim.Ben senin yerinde olsam o parayla cici bici bidünya kıyafet alır,kuaföre gider kendimi şahane hissetmeye bakardım.

Vücudunla ilgili olumsuz düşüncelerin hamilelikten kaynaklanabilirmi? :dertli:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
aaaa ben bilmiyodum madesamim hamileymissin tebrik ederim-ciko:sila:
valla tehlikeliymis biberiye onu uygulama o zaman bebege zarar verdirtiyodum bilmeden :uzgun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar