Bu Yaz Tatile Nereye Gidiyoruz/Gittik? Tavsiyeleriniz Neler?

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ben 15 gündür seferihisardaydım ,denizi havası çok güzel ama deniz suyu biraz soğuk diğer yerlere göre ,ama yine gidiyoruz dese eşim hemen evet derim :)tatilin adı bile güzel:panter:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
sevil_ege_akarca_004.jpg

sevil_ege_akarca_005.jpg

AKARCA, Seferihisar'dan Ürkmez yolu istikametine giderken 4 km sonra karşınıza çıkan küçük bir koydur. Özellikle Yazlık yerleşimi yoğunlaşmıştır ve birçok site bulunur. Deniz suyu aşırı tuzlu ve soğuk olarak bilinir ama son derece temizdir. Akarca adının denizin içerisinden akan bir tatlı su kaynağından geldiği söylenir. Geçmişte tamamen üzüm bağı olan bölgede o yıllarda yapılmış olan bir taş yol şimdilerde denizin içinde kalmış ve ilginç bir görüntü oluşturmuştur.
k_MehmetYasa35_Akarca_panorama.jpg

sevil_ege_AKARCA_OGRTSIT.jpg

işte buralardaydım ve resimde görünen küçük adacıktan bol bol deniz fasulyesi topladım :)

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
mersin tömük ziya erden sitesi yürüyüş parkuru
ormanı luna parkı denizi ve çift havuzuyla harika bir yer ve daha birçok siteler sırayla eylence yerleriyle sahil kenarında çok güzel tatil yeri kısmetse haftaya gidecem

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
izmire gittim geldim ben :eek:ys:
hava hep güzel olmadigi icin günübirlik gidip geldik:eek:ky:
yeni sakran,foca,cesmeye ama en cok cesmeyi begendim resimleride eklemistim zaten suyu cok temiz ve ve kumu cok güzel tasli degil:kivir:

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
hmm tatil.. of adı bile güzel.. bu yıl da tatilim yok benim, eşimin var ama benim yok :/ ama, o da mecbur tatilini benimle çalışarak geçirecek :/

H

Hera

Misafir
ben bu konuda şanslıyım Çeşme Foça Bodrum Kuşadası hepsine gidiyorum eşimle 2 günlüğüne çünkü İzmire hepsi de çok yakın

Bu gün Foçadaydım :cee kalmadık döndük :huhuu:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Belek çok sıcaktı , nem çok fazla , sıcaktan nerdeyse buharlaşıcaktım kızlar , güzel bi tatildi , İstanbul trafiğinin bize ''OOoOo Hoşgeldiniz'' demesiyle de eve dönüşümüz , tatilin bitişi , karmaşık duygular silsilesinin soldan soldan gelmesine sebep oldu (nokta) :eek:ky:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Demek tatil çok güzel geçti önemli olan güzel geçmesi on ay sonra yine tatil var.:sila:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar