Tefal Actifry 1 kaşık yağla kızartma yapan fritöz

Tepki
36
Kızlar slm
Tefal actifry fritöz kullanan varmı aranızda? 1 kaşık yağla patates ve bir sürü sebze kızartması yapıyomuş..Ayrıca sadece kızartma değil, tavuk, balık, et , kestane hatta tatlı bile pişiriyomuş..
Kullananlar memnunmusunuz acaba??
Önerilerinizi bekliyorum :))

S

speksoy

Misafir
arkadaşım kullanıyor çok memnun....bize de yapmıştı gittiğimizde çok lezzetliydi...hem sadece patates değil karışık kızartma yapmış çok güzeldi...alacaksan hiç düşünme...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
kullanmadığım için bilemiyecem,sadece bir kaşık yağla kızartıyorsa daha sağlıklı bence

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Bana göre çok gereksiz bişey ama annem kafaya takmıştı geçen gün aldı sonunda ilk denemede o 1 kaşık yağıda koymayı unuttum :eek:ys: ona rağmen patates kızartması güzeldi kullandıkça fikrimi yazarım buraya...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Pahalı ama gerçekten lezzetli oluyorsa kızartma alınabilir.:acep:

S

speksoy

Misafir
valla ne kadar sağlıklı olduğunu düşünürsek pahalı da olsa alınabilir...

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Bana göre çok gereksiz bişey ama annem kafaya taktmıştı geçen gün aldı sonunda ilk denemede o 1 kaşık yağıda koymayı unuttum :eek:ys: ona rağmen patates kızartması güzeldi kullandıkça fikrimi yazarım buraya...

kullandıkça fikrini yaz çünkü bende almayı düşünüyorum senden fikir edinmiş olurum
sırf yağ oranı az olduğu için alacam bana sağlıklı gibi geliyor ama yinede burda ki kullanan arkadaşların fikirlerine bakacam kullanıdıktan sonra ki yorumlarını takip ediyorum

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Anladığım kadarıyla normal patatesten pek kızartma olmuyor :dertli: dondurulmuş patates çok iyi biber kızartması süper kuşbaşı tavukta güzel olmuştu başka ne yaptık hatırlayamadım :nk:

Ayrıca patatesi kızartırken o 1 kaşık yağı koymayınca daha çok beğeniliyor sıfır yağ yani

Elif Senden

Yeni Üye
Tepki
0
Babam anneme evlilik yıldönümü hediyesi olarak aldı bir adet gerçekten mükemmel yemekler pişiriyor. Pahalı diyen arkadaşlara şöyle bir yanıt vermek gerekirse; zaten yapacağınız yağ tasarrufu ile parası 1 yılda çıkar. Yani 1 kaşık yağ ile gerçekten mükemmel dehşet yemekler oluyor.

Lütfen paylaşımlarımıza yönlendirme yapmadan devam edelim
Site Yönetim Şahmaran

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Benim kayınvalidemde var.Sağlıklı diye diye sürekli onunla yapıyor ancak hanımlar bence tek kelimeyle hayal kırıklığı ! Dışı kızarmış patates gibi görünse de içi resmen haşlanmış patates ! Tabi ben kızarmış patates sevdiğim için de böyle düşünüyor olabilirim :) Yani yine size kalmış :) Bunlar benim fikirlerim :)

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
benimde cook hevesim ama cook pahalı geliyor onca zaman olmasına ragmen cıkması hala ucuzlamadı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar