Sherlock (Cnbc-e) - Mini dizi

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
0000001028.jpg

Tarih: 2011-06-07 TV : CNBC-E Saat: 21:00Tür:Yabancı Dizi

“Sherlock”

Yönetmen :Mark Gatiss, Steven Moffat
Oyuncular : Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Una Stubbs, Zoe Telford
Yapım Yılı : 2010
Süre : 90 dakika.

Sherlock’u hiç böyle görmediniz! Sör Conan Doyle’un kahramanını günümüze taşıyan Sherlock’ta ünlü dedektif, modern teknolojiden yararlanan biri olarak bir kez daha karşımızda.

Sherlock Holmes günümüzde yaşasaydı, cinayet dosyalarını nasıl çözerdi? Üç bölümden oluşan mini dizi Sherlock, ünlü dedektifi günümüze taşıyarak bu soruya cevap veriyor.

Polise danışmanlık yapan bir kiralık dedektif olan Sherlock Holmes, izleyeceğimiz ikinci bölümde eski bir arkadaşı tarafından bir banka soygununu araştırması için tutuluyor. Ancak gizemli banka soygununun üzerine iki cinayetin gölgesi düşüyor. Cinayetleri çözmek de elbette Sherlock Holmes'a ve ortağı Watson'a düşüyor.

Eleştirmenlerce beğenilen modern Sherlock Holmes'ta The Other Boleyn Girl ve Atonement'taki rolleriyle tanınan Benedict Cumberbatch'i izliyoruz. Ortağı Watson'ı canlandıran Martin Freeman'i ise Love Actually ve The Hitchhiker's Guide to the Galaxy'deki başrollerinden hatırlayabilirsiniz. Sherlock Holmes 19 Şubat'tan itibaren Cumartesi 21:00'de Türkçe, aynı gece 02:00'de orijinal sesiyle CNBC-e'de

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
43442_sherlock.jpg

Tarih: 2011-07-02 TV : CNBC-E Saat: 18:00Tür:Yabancı Dizi

“Sherlock”

Sherlock’u hiç böyle görmediniz! Sör Conan Doyle’un kahramanını günümüze taşıyan Sherlock’ta ünlü dedektif, modern teknolojiden yararlanan biri olarak bir kez daha karşımızda.

Sherlock Holmes günümüzde yaşasaydı, cinayet dosyalarını nasıl çözerdi?

Üç bölümden oluşan mini dizi Sherlock, ünlü dedektifi günümüze taşıyarak bu soruya cevap veriyor.

Eleştirmenlerce beğenilen modern Sherlock Holmes’ta The Other Boleyn Girl ve Atonement’taki rolleriyle tanınan Benedict Cumberbatch’i izliyoruz. Ortağı Watson’ı canlandıran Martin Freeman’i ise Love Actually ve The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy’deki başrollerinden hatırlayabilirsiniz.

azraaa

Yeni Üye
Tepki
9
bana göre sinema filmi olan sherlock ile karşılaştırıldığında daha iyi. ilk başta yok artık bu çağda yaşayan sherlock mu olur, olsa da kötü olur diye düşünsem de ingilizcesi için başladım. infolange dil kursuna gidiyorum ve tabii ki gelişmesi için yabancı dizi film izlemek çok önemli. Kursu zaten seviyordum çok kaliteli bir yer eğitim açısından ama bir de sayesinde sherlock izlemeye başladım o açıdan da çok seviyorum artık :)

bir de bunun çekim arkasını da yayınlamışlar tek kelimeyle harika :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar