Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Gerçek Bir Testtir.

Öykünün kahramanı bir genç kız. Bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karşılaşıyor. Bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor. Aradan bir kaç gün geçiyor. Genç kız, kız kardeşini öldürüyor.

Polis neden öldürdüğünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor...

Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Aşık olduğu genç adamın cenaze törenine gelebileceğini düşündüğü için olabilir mi? Bu şekilde o genç adamı tekrar görebileceğini düşünmüş olabilir.

Cevap :Genç kız, adamın kardeşinin cenazesine geleceğini ve adamı orada göreceğini umuyor. Bunu doğru cevapladıysanız, polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin. Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testiymiş. Öldürebilme zihniyetine sahip kişiler buna doğru cevap verirlermiş. Seri katillerin çogu bu teste hiç düşünmeden doğru cevabı vermişler. Doğru cevabı bulamadıysanız, ne iyi :))

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Cevap :Genç kız, adamın kardeşinin cenazesine geleceğini ve adamı orada göreceğini umuyor. Bunu doğru cevapladıysanız, polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin. Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testiymiş. Öldürebilme zihniyetine sahip kişiler buna doğru cevap verirlermiş. Seri katillerin çogu bu teste hiç düşünmeden doğru cevabı vermişler. Doğru cevabı bulamadıysanız, ne iyi :))
:sok:sok:sok Tövbe tövbe suçum günahım yok benim:ates:

İtiraf ediyorum cevabı netten buldum hakim bey,suçsuzum ben ne işim olur öldürmekle benim:ates::D

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
:sok:sok:sok Tövbe tövbe suçum günahım yok benim:ates:

İtiraf ediyorum cevabı netten buldum hakim bey,suçsuzum ben ne işim olur öldürmekle benim:ates::D

Ellerini kaldır teslim ol :gelbenimle: valla ben bilmem netten baktınmı bakmadın mı ben verdiğin cevaba bakarım değilmi kızlar :gul::gul::gul:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bu soruyu bir kaç yıl önce birileri sormuştu bana
ve ilk seferde cevabı bilmiştim
her ne kadar katil olma olasığılığımda olsa cevabı bilmek güzeldi

kaç yıl geçti hala kimseyi öldürmedim
birkaç yıl daha geçsin bakılm
haber veririm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar