Flashforward

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
flashforwardg.jpg

Flashforward

Yönetmen :Nick Gomez,David S. Goyer,Michael Nankin,Bobby Roth,Michael Rymer

Senaryo :Brannon Braga,David S. Goyer,Robert J. Sawyer

Görüntü Yönetmeni : Nelson Cragg,Jeff Jur

Müzik
Ramin Djawadi

Yapım : 2009

Ülke : Amerika

Tür : Dram, Gizem, Bilim-Kurgu, Gerilim

Joseph Fiennes -Mark Benford

John Cho -Demetri Noh
Jack Davenport- Lloyd Simcoe
Zachary Knighton -Dr. Bryce Varley
Peyton List -Nicole Kirby
Brian F. O'Byrne- Aaron Stark
Courtney B. Vance -Stanford Wedeck
Sonya Walger- Dr. Olivia Benford
Christine Woods -Janis Hawk
Lee Thompson -Young Al Gough
Ryan Wynott -Dylan Simcoe
Lennon Wynn -Charlie Benford
Dominic Monaghan -Simon Campos
Barry Shabaka Henley- Agent Vreede
Genevieve Cortese -Tracy Stark

Size, geleceğinizden bir kesit gösterilseydi ve gördükleriniz hoşunuza gitmeseydi... Gördüklerinizin gerçeğe dönüşmemesi için ne kadar çabalar, neleri feda ederdiniz?

Anlaşılmayan bir sarsıntı aynı anda tüm dünya nüfusunun bilincini 137 saniyeliğine kaybetmesine yol açar ve bu esnada herkes geleceğinden bir kesit görür. Sonrasında ise tüm dünya kendini bir kaosun ortasında bulur.

Los Angeles FBI ajanı Mark Benford, gelecekteki kesitinde gördüklerinden yola çıkarak 29 Nisan 2010'un parçalarını bir araya getirmeye çalışır ama olayların sebebini anlamak ve olacakları engellemek konusunda çaresizdir; yaşanacaklar onu mutlu edecek türden değildir. Gelecekte, Mark'ın çok sevdiği eşi onu hastalarından birinin babası için terk eder. Mark kendini yeniden içkiye verir, partneri cinayete kurban gider ve ajanlar Mark'ın peşine düşer.

Çok geçmeden herkes birbirine ne gördüğünü sormaya başlar. Bu sırada Mark ve ekibi bu tuhaf olayın sebebini araştırır ve tekrar olup olmayacağını merak ederler. Ellerinde bel bağlayabilecekleri tek şey ise insanların gelecekte gördüklerinden oluşan dev bir mozaiktir...

33920644.jpg

John Cho -Demetri Noh

30852040.jpg

Joseph Fiennes -Mark Benford

4ab3b576b2ec60a4cc4dbe9.jpg

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok severek takip ettiğim bir diziydi. Bitmesi gerçekten kötü oldu :ates:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Evet ilginç ilerleyebilecek bir konusu vardı bende üzüldüm

Eski sezonlar başlığına almamışmıydım yahu yanlışlık mı yaptım ne :)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
flashh154_0944_154.jpg

trans.gif

Flash Forward

trans.gif

Türü: Yabancı Dizi
Tarih-Saat: 04.04.2012 23:00
Kanal : Atv

trans.gif

Bryce, öngörüsündeki gizemli kadını, 29 Nisan’ı beklemeden aramaya koyulur. Hem de dünyanın öbür ucunda… Aaron ise Tracy’nin yeni alışkanlığı ile ilgili endişe içindedir, kızının geldiği bu umutsuz noktadan kendisini sorumlu tutar. Bu sırada Mark da, Olivia’ya gelen gizemli mesajın izini sürmeye başlar, ama yanlış adreslerde bulunmak onu ve Aaron’u biraz üzecektir. Tüm bunlar olurken, Demetri’ye, öngörüsüyle ilgili gelmiş olan gizemli arama, ofiste birtakım sıkıntılara sebepiyet verir. Arayanın kim olduğunu bulmak artık onun tek hedefidir.

Senaryo : David S. Goyer / Brannon Braga Yönetmen : David S. Goyer Oyuncular :Joseph Fiennes (Mark Benford), John Cho (Demetri Noh), Jack Davenport (Lloyd Simcoe), Zachary Knighton (Bryce Varley), Peyton List (Nicole Kirby), Dominic Monaghan (Simon Campos), Brian F. O’Byrne (Aaron Stark), Courtney B. Vance (Stanford Wedeck), Sonya Walger (Olivia Benford), Christine Woods (Janis Hawk)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Aslında güzel diziydi keşke devamı olsaydı :crazy:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ben de izlemistim baslarini benim de hosuma gitmisti final yapinca son 5-6 bolumunu izlemedim bitireyim bari :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar