Fringe

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
320pxfringever10.jpg

Fringe

Yönetmen :Brad Anderson,Fred Toye,Paul A. Edwards,Joe Chappelle,Akiva Goldsman

Senaryo :J.J. Abrams,Alex Kurtzman,Roberto Orci

Görüntü Yönetmeni :Tom Yatsko,David Moxness,Fred Murphy,Michael Slovis

Müzik : Michael Giacchino,Chris Tilton

Tür : Dram, Korku, Gizem, Bilim-Kurgu, Gerilim

Oyuncular
Anna Torv -Agent Olivia Dunham
Joshua Jackson -Peter Bishop
Lance Reddick -Agent Phillip Broyles
Blair Brown -Nina Sharp
Jasika Nicole -Astrid Farnsworth
John Noble -Dr. Walter Bishop
Kirk Acevedo -Agent Charlie Francis
Michael Cerveris -The Observer
Mark Valley -John Scott
Jacqueline Beaulieu -Nina's Assistant
Ari Graynor -Rachel / ...
Lily Pilblad -Ella
Chance Kelly -Mitchell Loeb / ...
Darby Lynn Totten -Agent
Jared Harris -David Robert Jones

Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar...

Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar... Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham (Torv) görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott (Valley), ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein'ı Walter Bishop'a (Noble) götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter'ı (Jackson) yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles'ın (Reddick) emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir...

300fringelisttorvjackso.jpg

fringeposters.jpg

3pvkfm3tev.jpg

normal10p.jpg

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yeni sezonunu merakla bekleyen bir Fringe tutkunuyum:)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bende 3.Sezonu bekliyorum losttan sonra tek merakla beklediğim dizi özellikle Walter amcaya bayılıyorum kanla böcekle uğraşırken birden durup herkes önemli birşey söyleyecek diye beklerken canım puding çekti demiyormu :gul: öfff ne zaman başlayacak acaba canım çekti şimdi :)

1.sezonu 23:30'da tnt veriyor sanırım

Bazen gerçekleri, yalnızca aklını imkânsıza açtığında bulabilirsin
Fringe - Dr.Walter Bishop

Düzeltme :)
23 Eylülde "Olivia" adlı yeni bölümle 3. sezon başlayacakmış

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515

Fringe - Season 3 Promo

[DM]xekggt_fringe-sezon-3-promo-season-3_shortfilms[/DM]

Setten görüntüler
fringeseason3pic8.jpg

fringeseason3pic5.jpg

Alıntıdır...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
3. Sezon güzel başladı...

[DM]video/xegqcs_fringe-season-3-promo-vo-hq_shortfilms[/DM]

[DM]video/xesulc_fringe-season-3-new-promo_shortfilms[/DM]

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
imagetfv.jpg

Fringe'e gelecek yeni konuk oyuncu

Geleceğe Dönüş filminin çatlak profesörü Christopher Lloyd Fringe'e konuk oluyor.

Walter'ın bir sürü müzik türünün hayranı olduğunu biliyoruz. Lloyd ise Walter'ın her daim en sevdiği bir müzisyeni canlandıracak. Noble'ın açıklmamasına göre: "Lloyd'un oynacağı karakter Walter'ın idolü. Bu adama bayılıyordu, bölümde de hayran çocuğu oynayacak."

Noble heyecanını söyle belirtti: "Çoz güzel bir rol ve oyuncular da mükemmel. Senaryoyu okuduğumda 'Hey umarım bu rol için iyi birilerini bulurlar' dedim ve Christopher Lloyd bu beklentilerimi yeterince karşılıyor."
Alıntıdır...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Geleceğe dönüş serisi bende olmasına rağmen tv'de her gördüğümde izliyorum 1985 yapımımıydı neydi o filmde hala izleniyor bravo valla :eek: Dr.Brown süperdi diziye konuk olmasına sevindim inşallah güzel bir bölüm olur...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
39252_fringe.jpg

Tarih: 2011-01-02 TV : TNT Saat: 23:00Tür:Yabancı Dizi

Fringe
1.Pilot
İçindeki tüm yolcular ve mürettebat dahil herkesin vahşice katledildiği bir uçağın havaalanına inmesiyle başlayan ve dünya çapında gerçekleşen, bir dizi açıklanması güç, sıradışı olay... Sırları çözmekle görevli özel bir birim ve burada görevli kişilerin başından geçenler... Gerçeklik ve bilim-kurgu arasında incecik bir çizgi... Lost’un yaratıcısı J.J. Abrams’dan akılları zorlayan yeni macera The Fringe TNT’de...

Hamburg’dan Boston’a giden 627 numaralı uçak havaalanına indiğinde içindeki herkesin vücutları erimiş halde öldüğü görülür. FBI ajanı Olivia Dunham olayı incelemekle görevlendirilir fakat bir süre sonra hem ortağı hem sevgilisi olan John Scott da aynı duruma maruz kalır. Bu durumun sebebi kimyasal bir toksindir; uçaktaki insanlar bir deneyin kurbanı olmuştur ve John Scott da bu işin bir parçasıdır. Çaresizce yardım arayan Olivia, 20 yıldır bir klinikte tedavi görmekte olan Dr. Walter Bishop’a ulaşır. Olivia’ya Dr. Bishop’un oğlu Peter yardım edecektir.

[DM]video/x5he7w_fringe-trailer-officiel_shortfilms[/DM]

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Yeni bölümü izledim ilerleyen bölümler çok heyecanlı olacak sabırsızlandım valla Peter ayvayı yedi gibi gözüküyor :cokkomik:

Dr.Brown yani Christopher Lloyd oynadığı bölümde güzeldi amcanın ses tonu süper ya :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar