Hassas ciltler için Dermalogica

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Dermalogica Super Sensitive Face Block SPF30 ile en hassas ciltler koruma altında.

dermalogica-ile-hassas-ciltleri-koruyun_28062010170800.jpg

Dermalogica’nın “Akıllı kapsül” (UV Smart Booster) teknolojisiyle geliştirdiği Super Sensitive Face Block SPF 30, cildi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyor. Özel formülü sayesinde en hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor.

UV Akıllı Kapsül Teknolojisi (UV Smart Booster) sayesinde, güneş koruyucuları içindeki antioksidan özellikli C ve E vitaminleri, onlara en çok ihtiyaç duyulan ana kadar saklanıp, UV ışınlarına maruz kalındığında cilt yüzeyinde aktif hale geliyorlar. Böylece güneş ışığına maruz kalındığı andan itibaren maksimum koruma sağlanıyor.

Super Sensitive FaceBlock SPF30 da Dermalogica’nın UV Akıllı Kapsül Teknolojisi (UV Smart Booster) içeren ürünlerinden biri. Yüksek SPF’li ürünlerde bulunan kimyasal içerikler ve güneş koruyucu maddeler hassas ciltleri tahriş edebiliyor. Dermalogica’nın UV Akıllı Kapsül Teknolojisi ile geliştirilmiş Gün Işığından Korunma Sistemi ürünleri bu aktif bileşenlerden daha az içererek yüksek güneş koruması sağlayabiliyor. Böylece en hassas ciltler bile hiçbir yan etki yaşamadan güvenle güneşten korunabiliyor.

Super Sensitive FaceBlock SPF30’un içeriğindeki doğal mineral UV blokları TitanyumDioksit ve Çinkooksit ile cilde renk vermeden cilt üzerinde bir koruma kalkanı yaratıyor. Bu sayede güneşe çıkmadan hemen önce sürülse bile tam ve etkili koruma sağlıyor. İçeriğindeki Lavanta, Yeşil Çay ve Meyankökü ile hassas ciltlerde oluşan kızarıklık, kaşıntı gibi reaksiyonları yatıştırıyor. Super Sensitive FaceBlock SPF30 6 aydan büyük bebekler ve çocuklar için de ideal bir güneş koruması sağlıyor.

Alıntıdır!

relax

Yeni Üye
Tepki
6
benim cildim o kadar hassas ki bazen doktorların önerdiği ürünler bile alerji yapıyor.....kırmızı benek benek bişeyler çıkıyo cildimde ne yapsam fayda etmiyor....

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
benim cildim o kadar hassas ki bazen doktorların önerdiği ürünler bile alerji yapıyor.....kırmızı benek benek bişeyler çıkıyo cildimde ne yapsam fayda etmiyor....

Çok kötü bir durum canım. Ürün alırken sanırım deneyip yanılma yöntemi ile bulman gerekecek:(

relax

Yeni Üye
Tepki
6
MAALESEF O KADAR ÇOK ÜRÜN DENEDİMKİ TAM MANASIYLA BULAMADIM ....HALEN ARAŞTIRIYORUM....::protesto:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar