Terörü Kınıyoruz!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Şehit Mektubu…

Sana evlat acısı yaşattığım için beni affet anne!
Biliyorum bana kızmıyorsun. Ama içinde yanan ateşle “ağıt” yakıyorsun anne. Ana yüreği bu. Biliyorum yüreğinde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramların bayram olmayacak bensiz. Mezarımın başında geçireceksin tüm bayramlarını. Mezar taşımı temizleyeceksin gözyaşlarınla.
Düşman işgaline uğramasın bu topraklar anne. Dayan annem dayan! Ben seni şehitlerin arasında bekleyeceğim.

O koca yüreğinde ateş yaktığım için beni affet baba!
“Vatan sağ olsun!” derken sesin titreyecek biliyorum baba. Bayrağımıza bakarken “Vatan sağ olsun!” diyeceksin tekrar tekrar… Çocukluğumda bana anlattığın Çanakkale şehitlerine senden selam götüreceğim baba.

Beni affet taze gonca gülüm, hayat arkadaşım!
Seni genç yaşta dul bıraktığım için. Ben şehit oldum, sen şehit eşi. Dünya hayatında yokluğumun acısını yaşayacaksın belki…
Tabutumun başında ağlarken “Doyamadım sana yiğidim!” diyerek gözyaşlarını damlattın tabutuma. Ben sana doydum mu sanıyorsun? Ya senin namusuna leke getirecek alçaklar ülkemi işgal etseydi! işte o zaman ben gerçekten ölmüş olurdum.

Sizi “yetim” bıraktığım için beni affedin evlatlarım!
O küçük ellerinizi tutup yanaklarınıza bir öpücük daha kondurmak için neler vermezdim. Kokunuz burnumda tüterken şehitlik nasip oldu. Size doyamadım.
Sen beni öldü sanma oğlum. “şehitlere ölü demeyin!” diyen Allah, bize ölmeden önce yerimizi gösterdi. Orayı görsen sende bir an önce şehit olmak istersin. Seni orda bekleyeceğim oğlum! inşallah sende şehit olursun!

Kolay mı bırakıp gittim sizi sanıyorsunuz. Hepiniz gözümün önünden geçtiniz. “Ben sizi nasıl bırakıp giderim?” diye düşünürken, Hz. Peygamberi gördüm anne. Ellerini açmış beni bekliyordu anne. Ruhumu teslim ederken gideceğim yer gösterildi bana. O ne güzellik! Cennete uçtuğumu anladım. Bakmayın siz cesedimin kan revan içinde kaldığına. Hiç acı çekmedim ben. Dünyada şehitlerden başka hiç kimsenin yaşayamayacağı kadar rahat bir ölüm yolculuğu yaptım.

ööffff harika bir mektup yaaa rabbim korusun tüm askerlerimizi :aglayan::aglayan::aglayan: ( aminnnnnnnn )

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
benim abimide mardine gönderdiler ödüm kopuyor haberlere bakamıyorum artık bitsinde dönsün :aglayan::aglayan::aglayan: her telefon sonu hakkını helal et diyor :aglayan::aglayan:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım İzmirimin bugün yapmış olduğu protesto için birkez daha İzmirli olmakdan son derece gurur duydum. Biz Cumhuriyet'in bekçileri olarak nasıl Yunanlıları denize buradan denize dökdüysek onları da dökeceğiz.:bayrak:

Türkiye topraklarında yaşayan ve bizlere düşman olan, onları destekleyen kişileri şiddetle kınıyorum. Ne mutlu TÜRKÜM diyene:bayrak::bayrak:

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
Gene kor düstü yüreklere bogazimizda dügümlendi:aglayan:
gene göz yaslarimiz sel oldu evlatlarimiz topraga verdik:aglayan:
lanetliyoruz terörü:aglayan:
:bayrak::bayrak::bayrak:

kardelen00

Aktif Üye
Tepki
102
allah şehitlerimizin mekanını cennet etsin onlar olmasa bizde yaşayamazdık türküm türk allaha hamdolsun TÜRKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKÜM:bayrak::bayrak::bayrak:

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
Allahın rahmeti şehitlerimizin üzerinden :bayrak::bayrak:,
lanetide hainlerin üzerinden eksik olmasın..:protesto:
.kelimelerin bittiği yer burası olsa gerek...:uzgun:
eceli gelen köpek cami avlusuna işermiş derler...bunlarında eceli geldi...sabır sabır nereye kadar...:cirla::kizdim:
:bayrak::bayrak::bayrak:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Allahın rahmeti şehitlerimizin üzerinden ,:bayrak:
:eek:

Y

yalnızkurt35

Misafir
şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine ****net ve sabır diliyorum.ihanet açılımın neticesinde hergün gelen şehitlerimiz için haburda törenle terörist karşılayan ve ayaklarına hakimler gönderen teröristlere bunca tavizi verenleri bu içler acısı durumu içlerine sindirenleri lanetliyorum kınıyorum EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN:bayrak:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
oncelıkle turk devletı var olsun:bayrak:
tum teror turlerını mazlumun masumun kanlarını doken zıhnıyleterı kınıyorum !!!
yasasın kotuelr için cehennnem!!
cennet bos degıl CEHENNEM LUZUMSUZ DEGIL !!!!

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
10898448.gif

%5BawUXTjC%5Dlanetleme.jpg

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Allahın rahmeti şehitlerimizin üzerinden ,:bayrak:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Yeter,yeter artik akan kanlar,
Nedir bu isyan ediyorum...
hepimiz kardes degilmiyiz?
Gidecegimiz yer kara toprak degil mi?
Bu dunyada kalan kim var ???
Soyleyin bana bu neyin savasi????

Yeter,yeter artik yanan canlar,
Birbirine silah ceken kardes degil mi?
Evvel zaman dusmana karsi, omuz omuza mucadele vermedik mi?
Simdi ne oldu?
Biz o buyuklerin torunlari degilmiyiz?

Yeter, yeter artik dokulen yaslar,
Anamiza, babamiza, giden gencecik canlara yazik degil mi?
Biz kardesiz, bu vatan hepimizin degil mi?
Kim girdi arasina bu guzel milletin?
Kardesi kardese vurduruyorlor gunah degil mi?

şehitlerimiz ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar