Sılanız boş durmadı buyrun yeni lezzetlere

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Aniiiiiiiiiiiiiiii Bitter bana şaplak attı:sok::sok: ne furuyon be naptım sana negüzel yemekler yapmışım paylaşmışım işde sizlerle-kizgin

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
ne mi oldu ?kıskandım biraz sanki:bayil:12 kilo fazlam var ve ben gayet rahatım da ,2-3 kilo için diyet yapıyorsun yani...:uzgun:

:uzgun: hmmm doğanın kanunumu desem ne desem bilemedim :ne: :D ama şöyle bişey var :D senin coluğun cocugun varda öylesin ben cocuk yapınca nası olcam allah bilir kg almayada meyilliyim :bayil:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Yine hakettin bu sözü (Delikız):ko
Sen 2-3 kiloya sebeb diyet yapıyosun demek dur ben iyi bir faliyete geçeyim tatlılar börekler yapayım ekleyim topiciğime :bitterinyaptığıdiyetesavaşaçansılasmillisi::ko:ko:ko

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Sen 2-3 kiloya sebeb diyet yapıyosun demek dur ben iyi bir faliyete geçeyim tatlılar börekler yapayım ekleyim topiciğime :bitterinyaptığıdiyetesavaşaçansılasmillisi::ko:ko:ko

:kahkaha:ekle sılacım tariflerini ,arada bize de oluyor olan ama olsun razıyım ben ,gözüm gönlüm açılıyor o güzellikleri görünce:cokkomik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644

Bozamazsın benim diyetceğimi şekerim :D 9.Gün buğün :ko aman sen öyle şiş otur tememmi gıcık :ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
canın ümügnü sıkacam zaten neler neler istio :kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar