Organik İçerikli Saç Boyası; Tints of Nature

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağlığına önem veren kadınların organik içerikli saç boyası artık Türkiye'de...

18.jpg

İngiliz uzmanlarca geliştirilen ve özellikle Amerika’da sağlığına önem veren kadınların en çok tercih ettiği marka olan organik içerikli saç boyası ve bakım ürünleri “Tints of Nature” artık Türkiye’de..

Ana maddesi soya olan, hayvansal hiçbir madde içermeyen, doğal organik özler ve A,C,D,E vitaminleriyle zenginleştirilmiş “Tints of Nature” saç boyası, Doğatek Firması güvencesiyle Migros ve Macro Marketlerde satışa sunuldu.

15 farklı renk seçeneği ve mükemmel beyaz kapatıcı özelliği ile dikkat çeken “Tints of Nature”, evde uygulaması son derece pratik bir ürün olarak tüm kadınların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. “Tints of Nature”, organik ürünleri hayatının her anlamında kullanmak isteyen kadınların yanı sıra, alerjik yapıya sahip kişiler, hamileler ve kanser tedavisi gören kişilerin de gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir ürün özelliğine sahip bulunuyor.

“Tints of Nature” uzmanları, günümüzde tüketicilerin, kozmetiğin diğer alanlarında olduğu gibi saç boyasında da doğal ve sağlıklı olan ürünlere eğilim gösterdiklerini belirterek, bitkisel ile organik ayrımının iyi yapılması gerektiğini söylüyorlar.

home_products.jpg

Organik içerikli her boyanın bitkisel olduğunu ama bitkisel olan her boyanın organik içerikli olmayabileceğini belirten uzmanlar, bir boyanın bu özelliği taşıyabilmesi için içeriğinde kullandığı bitki ve meyvelerin organik tarım ile yetiştirilmiş olması gerektiğine dikkat çekiyorlar. “Tints of Nature” bu anlamda sertifikalı ve piyasadaki en organik içerikli boya ve bakım ürünleri serisini üretiyor.

z.jpg

Organik içerikli hammaddelerle üretilmiş olan “Tints of Nature”;

* Ferahlatıcı ve tedavi edici özelliğine sahiptir.
* İçeriği organik sertifikalı hammaddelerden oluşmuştur.
* Mükemmel beyaz kapatıcı özelliğine sahiptir.
* Saçın şişmesine, yıpranmasına ve solunum yolu enfeksiyonuna neden olan kimyasal madde “amonyak” içermez.
* Petrokimyadan elde edilen “Resorsinol” içermez.
* Saç kimyasına doğrudan etki edebilecek paraben, naftol, nonoxynol ve benzeri zararlı kimyasal madde içermez.
* Şampuan ürünleri aşındırıcı deterjan içermez.
* Hayvansal hiçbir madde içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
* İçerisindeki doğal organik özler ve A-C-D-E vitaminleri ile saçları koruma özelliğine sahiptir.
* Aloe Vera ile saç derisini nemlendirir, ferahlatır.
* Her tene uyum sağlayan 15 doğal renk seçeneğine sahiptir.
* Uzun süreli ve kalıcıdır.
* Türkiye’de yaygın şekilde bulunan 3M Migros, 5M Migros ve Macro Center’lardan alınabilir.
* Evde uygulaması kolay ve etkilidir.
* Kuaför profesyonelliğini evlere taşıyan pratik kullanma özelliği taşır.

Alıntıdır!

C

cerence74

Misafir
Oh be. Sonunda benimde güvenle kullanabileceğim bir boyam oldu demek. Bıktım bu saçımdan, yanmasından, kuaförlerden. Nihayet sağlıklı bir boya çıkmış, şimdi inceledimde migrostan bulunabiliyormuş demek. Mutlaka alıp deniycem.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım denediğinde bilgi verir misin?

C

cerence74

Misafir
Alina çok sağol canım, hafta sonu yaz gibi,dün kara kış derken üşüttük sanırım. Yaza güzel bakımlı ve zayıf girmek lazım, yarın alıp boyayınca yazıcam :) görüşürüz

C

cerence74

Misafir
hmm etkisi nasıl acaba
doğumdan sonra alıp deneyebilirim

Merhaba. Bende organik boya olduğunu bile duymamıştım, yeni keşfettim bu boyayı. Bitkiselden ne farkı var dersen bitkisel boyada bile kimyasal madde yani amonyak vardır. Aldım çarşıdan dün, yarın boyayıp anlatırım size. Zaten içeriğinde yazıyor organik olduğu amonyak olmadığı.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol canım. Eğer güzelse bende alırım.

C

cerence74

Misafir
Ve denedim :) sonunda oldu :) Renk konusunda kararsızlığım vardı ama 2N rengini aldım kahve koyu kahve gibi. Biraz siyaha çalar ya. Öncelikle şunu söyliyim ki parlak duruyor saçlarım, evde boyadığım için fön çekemesemde bir farklılık sezdim. Tabi boyadan sonra ense ve kulaklarımdaki bulaştırdığım boyaları çıkarmak için kül kullandım :) Hoş, beğendim yani:))

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol canım bilgi için:eek:

Kalıcılığı ne kadar sürecek acaba? Aslında en çok onu merak ediyorum:) Organik boyalarda olduğu gibi akma olacak mı bakalım?

C

cerence74

Misafir
Sağol canım bilgi için:eek:

Kalıcılığı ne kadar sürecek acaba? Aslında en çok onu merak ediyorum:) Organik boyalarda olduğu gibi akma olacak mı bakalım?

Canım zaten benim saç boyam 3 aya yakın gidiyor, koyu kahve olduğu için özellikle. Bu zaten birde yıkamaya bağlı birşey bence. Her boyanın kullanım ömrü bence birbirine yaklaşıktır ama dediğim gibi saçımın zarar görmemesi önemli olan artık. Paketindeki kullanım talimatında da uzun süre kalıcılık yazıyor.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol canım. Ben de boyayacağım zaman bundan alayım.:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar