Hanımlar Halılarınızı neyle siliyosunuz?

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bende hep kosla kullanıyorum çok da iyi sonuç alıyorum sabunu da ikinci defa sildiğimde kullanıyorum son olarakta yumoş katarak sildimmi missss oluyo misss bu arada ben sabunu genelde halım parlasın diye kulanıyordum

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kızlar siz ne kadar zamanda bir siliyorsunuz halıları ben birşey falan dökülürse koslayla siliyorum lekeleri çok ii çıkarıyor zaten 6ayda bir yıkamaya veriyorum bir kış 1yaz

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arkadaşlar arefe günü burda yazan arkadaşların tavsiyesine uyup hacı şakir sabun ve suyla ilifle tabi halılarımı ve koltuklarımı sildimn..İnanılmaz güzel parladı.Çok teşekkürler..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
kızlar siz ne kadar zamanda bir siliyorsunuz halıları ben birşey falan dökülürse koslayla siliyorum lekeleri çok ii çıkarıyor zaten 6ayda bir yıkamaya veriyorum bir kış 1yaz

Benim 15'te 1 kadınım geliyor. O her geldiğinde siliyor. Bende 6 ayda 1 halılarımı veriyorum temizlemeye. Yetiyor zaten.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben gecen kosla ile sildim ama pek menun kalmadim acikcasi. :sinifsinif:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
arap sabunu nası kullanılıyo peki kızlar,eşim marketteymiş şimdi bende kosla dedim ama bakalım

çıkarmıyo işte

lekeler su damlası gibi hülya bazıları siyah nokta çok siyah değilelr tabi:D

bazıları beyazımsı

halı zaten krem:gitme:

Bu tarz lekeler bir halımda vardı , ne yaparsam yapıyım çıkaramamıştım , yıkamacıya vermiştim o da çıkaramamıştı , halının kalitesiyle alakalı birşey bence , sonucunda halıyı fırlatıp attım kurtuldum :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar