Kızımın Çok Sevdiği Tavuk Şinitzel ve Tarifi

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
allah tutmayın beni benim cadımda çok sever şinitzeli denemek lazım
ellerine sağlık-hmm-hmm

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
ellerine sağlık bende tavuk göğsüm var ne yapsam diye düşünüyordum epeydirde yapmamıştım yarın akşam iftara yapayım fikir için çok mersi canım

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
aaaa ben bunu unutmuşum yarışmaya da katılmıştım demi fındığım sayesinde hatırlamış oldum eh fena değilmişim o zamana göre Allah (cc) razı olsun sizlerden Arkadaşlar beğendiğiniz için teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı :huhuu::ask::eek:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
aaaa ben bunu unutmuşum yarışmaya da katılmıştım demi fındığım sayesinde hatırlamış oldum eh fena değilmişim o zamana göre Allah (cc) razı olsun sizlerden Arkadaşlar beğendiğiniz için teşekkür ediyorum hepinize ayrı ayrı :huhuu::ask::eek:

Eminim şimdi dahada döktürüyosundur marifetlerini sümeyye sen de hadi hadi....:eek:fff:

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992

Eminim şimdi dahada döktürüyosundur marifetlerini sümeyye sen de hadi hadi....:eek:fff:

inan o zamanki gibi değilim fındığım eğerki değişiklilik yaparsam söz resimliyip siteye atrım çok yoruldum şugünlerde bir kafam rahatlasın İnşallah beni o zaman da sen cesaretlendirmiştın senin seyende o yarışmaya katılmıştım :huhuu::ask:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
inan o zamanki gibi değilim fındığım eğerki değişiklilik yaparsam söz resimliyip siteye atrım çok yoruldum şugünlerde bir kafam rahatlasın İnşallah beni o zaman da sen cesaretlendirmiştın senin seyende o yarışmaya katılmıştım :huhuu::ask:

Önemli bi sorun yoktur inşaallah canım...Yok yok sende marifetler çok biliyorum beeennnnn

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992

Önemli bi sorun yoktur inşaallah canım...Yok yok sende marifetler çok biliyorum beeennnnn

yok canım yok Rabbime çok şükür herşey yolunda da ben kendim yoruldum çok fazla koşuşturdum galiba Rabbim razı olsun sensden canım İnşallah beni şımartıyorsun fındığım ama yok gerçektende de
:eek: :huhuu:

OP
-sumeyye

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
Fındık Kurdu;1004426' Alıntı:

Çok yorma canım kendini...Hasta düşersin bak sonra kıyamam:teselli:

bazen hepimiz yapıyoruz hayatın akışına doğru gidiyor ve kendimizi unutuyoruz
Rabbim razı olsun senden canım sağol dikkat edeceğim senin gbi dostların arkadaşların sayısını Rabbim çogaltsın İnşallah :sirin:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Çok severim elinize sağlık :1: annem ununa köride koyar öylede çok hoş oluyor

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar