Doğalgaz faturanız kaç geliyor....

Askicinolmeli

Yeni Üye
Tepki
1
Valla bizde sorun başkaydı geçen seneden beri perişan olduk kombi deli gibi çalışıyor gaz yakıyordu ama özellikle 2 petek buz gibi geçen sene fıttırdım resmen. bizimkine kalsa her şey yolunda 2 petekk yanmasa ne olurmuş.. oturdum kendim araştırdım niye ısınmıyorlar diye baktım su, bar yok basınç her şey tamamsa petek temizleme tavsiye ediyolar oturdum okudum gayet mantıklı geldi. temizlettim şimdi bu sene elini değidiremiyosun o ısınmayan petekler. zaten temizlerken ortaya çıkan eski suyu görseniz bin şahit lazım su demeye leş gibi kokuyodu simsiyah bişye.

burda yazıyor (Link vermek yasak)
gayet mantıklı geldi valla kurtuldum. eğer başka bişeyde sorun yoksa yaptırın derim kızlar hem daha az gaz faturası geldi geçen ay küçük çocuk var diye erken yaktım bu yıl. kafam rahat valla.:interest:

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
Tepki
45.834
25-26 derece evim .... pişiyoruz ...ama faturam 250-280 arası sadece :mutluyum:

yarenss

Yeni Üye
Tepki
5
386 geldi bana da bu ay geçen ayda yine 370'lerdeydi.. ki doğru düzgün ısınmıyorum bile. hep düşükte bir gün açıkca ertesi gün kapalı.

caramel

Yeni Üye
Tepki
5
700-800 den aşağı gelmiyor kışın 1+1 eve o da her zaman açık değil. öğlenci olmak vardı, öğrenci evlerine aylık 25 m3 doğal gaz desteği verilecekmiş seçimden sonra:bengeldim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar