Yarışmamız Ne Olsun?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
:kayris: Seksü bişeler bulmam lazım :D
Kendi fotomu koyacam :kahkaha:
Dayanamıcağnız zaten findikum hurisine vercek oyunu :D
Mini etekli (bu mini etekten nefret ettim düngeceden sora ) :D bi resim çekem :kptmya:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
2 dene yeni aldıydım :D
Yarın podyuma çıkayım en iyisi :kahkaha:

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
ya kızlar.. dün bana bir kargo geldi sürpriz...
şimdi anlatıcam detaylı olarak.. ayine zamanda diyorum ki bizde bunu yapsak ne güzel olur...
geçen ay bir rus sitede kızlarla POSTKARTİNG oynamaya başladık... 8 mart kadınlar günü bu işi bağladık..ama postkarting sadece kart postal gönderme oyunu oldu için biz adı oldu gibi bıraktık ama gönderilen arasında sadece kart postallar değil el işleri , yaşadımız yerlerin karları ve küçük sürprizler gönderelim dedik... oyuna 80 kışı üye oldu.. bu 80 kışı ev adresleri oyunu organize eden kışı ye gönderdiler.. o kişi kim kime gönderecek dağıtımı yapmış ve adresleri gönderdi.. ben mesela Kazakistan'a posta gönderdim... bana Ukrayna'dan geldi.. ve ben taaaa posta alına kadar nerden gelecek ve ne gelecek bilemiyordum... dün o kadar sevendim ki... evet çok önemli bir şey gelemedi ama yeniden mutlu oldum...
11415833_30227-650x650.jpg

bu bana gelen kart postam 8 mart kutlaması.. takvim-mıknatıs.. ve ele takılan bileklik (aaa Fenerbahçe yele hiç alakası yok -bu Ukrayna'nın bayrak renkleri..)
işte öyle bir oyun..

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Hoş bir uygulama olmuş kikimoraa :)

Bir yerde yayınlanmamışsa olur incim koymuş kuralı bende bozmadım :hihi: pasta yarışması isteğe göre yapılabilir siz yeterki isteyin

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
"Yarışmamız ne olsun?"

Gelen fikirleri buraya not alıp aralarında oylama yapalım ve hangisi en çok oyu alırsa o yarışmayı düzenleyelim diye düşündüm

Fikri veren : Ev Kedisi

En İlginç Sosyal Medya Paylaşımı (Video/Resim)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar