Bugün rüya ne gördün?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bu gece acayip bi rüya gördüm gerçek gibiydi ben eşimden ayrılmışım annemlerin yanındayım evde de bi huzursuzluk var sonra zaman geçmiş ben biriyle nikah kıymışım o kişiyi de gerçekte tanıyorum pek sevmediğim birisi uzun zamandır görmüyorum zaten bunların evindeyim annesi kardeşleri filan var rüyamda kimse konuşmuyo garip duygular içindeyim herkes düşünce gücüyle anlaşıyo mesela ben düşünüyorum biz burda hep beraber mi yaşıcaz die evelndiğim kişinin annesi de bi kaç aya ayrı ev açarız ani oldu hazırlayamadık hiç bişey die düşünüyo rahatlıyorum biz alışverişe gidiyoruz evelndiğim kişiyle dönüşte ben yine düşünüyorum evden bütün eşyalarımı almam lazım şimdi eski eşim de başkasıyla evlenir benim eşyalarımı kimse kullanamaz die yanımdaki de boşver die düşünüyo ben de alıcam die düşünüyorum acayip bi rüyaydı ya böyle gidiyo uzundu baya sonra uyanınca direk eşime baktım yanımda mı gerçek miydi rüya mıydı die....

hayırdır inşallah

OP
kSo

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
bu gece acayip bi rüya gördüm gerçek gibiydi ben eşimden ayrılmışım annemlerin yanındayım evde de bi huzursuzluk var sonra zaman geçmiş ben biriyle nikah kıymışım o kişiyi de gerçekte tanıyorum pek sevmediğim birisi uzun zamandır görmüyorum zaten bunların evindeyim annesi kardeşleri filan var rüyamda kimse konuşmuyo garip duygular içindeyim herkes düşünce gücüyle anlaşıyo mesela ben düşünüyorum biz burda hep beraber mi yaşıcaz die evelndiğim kişinin annesi de bi kaç aya ayrı ev açarız ani oldu hazırlayamadık hiç bişey die düşünüyo rahatlıyorum biz alışverişe gidiyoruz evelndiğim kişiyle dönüşte ben yine düşünüyorum evden bütün eşyalarımı almam lazım şimdi eski eşim de başkasıyla evlenir benim eşyalarımı kimse kullanamaz die yanımdaki de boşver die düşünüyo ben de alıcam die düşünüyorum acayip bi rüyaydı ya böyle gidiyo uzundu baya sonra uyanınca direk eşime baktım yanımda mı gerçek miydi rüya mıydı die....

hayırdır inşallah

hayır olsun canım

bence; bu rüya tamamen iç sesinin bir resmi yani bazı pişmanlıklar yaşıyorsun acabalar var kafanda ama alışmayada çok meillisin sadece huzurlu olmaya elindekiyle mutlu olmaya çalış herşey daha güzel olacak mesajı veriyor rüyan

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Dün akşam @bitter_im 'i gördüm gelmiş bizimkilerle sohbet ediyordu :gul: bir ara daha görmüştüm salonda oturmuş tv izliyordu rüyanda beni gör nk diye diye musallat oldu bana cadı :ko

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
30 yıl önce ölmüş olan amcamın öldüğünü ve üzerine çarşaf yerine el işlemesi kahverengi bir seccade örtülmüş olduğunu gördüm kalabalıktı ve ben şaşkın vaziyette amcamın ortada yatan naaşına bakıyor ve kendi kendime konuşuyordum yahu amcam ölmemişmiydi ölen biri tekrar nasıl ölür ki (amcamın kızlarını kastederek) bunlarda da hiç akıl yok hiç cenazeye seccade örtülürmü diye söyleniyordum..

Tepki
14
Rüyam da nazar boncuğu kolyesi takıyordum ama boncuk sırtımda duruyordu ve 3 tane boncuk vardı ve anlamını çok merak ediyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar