Saçlarınıza Sihirli Dokunuş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
braun.jpg

Satin Hair Düzleştirici
Satin Hair Düzleştirici sayesinde ise hep özendiğiniz dümdüz ve sağlıkla parlayan saçlara ulaşabilirsiniz. Braun Satin Hair Brush: Yaydığı milyonlarca iyon sayesinde, saçlara anında parlaklık ve akıcılık kazandırıyor.

Braun, modern çağın hızlı yaşayan kadını için yepyeni bir ürün daha tasarladı ve saçlara canlı parlaklığı bir anda, sadece bir düğmeye basarak geri kazandıran ilk IONTEC’li saç fırçasını üretti. Saçların görüntüsünü anında değiştirme sihrine sahip olan Satin Hair Brush, yoğun tempoda yaşayan modern kadınların vazgeçilmezi olacak.

Braun Satin Hair Brush, tek bir düğme dokunuşuyla milyonlarca iyonu serbest bırakıyor. Bu iyonlar her bir saç telini çepeçevre sarıyor ve saça kaybettiği nemi geri kazandırarak sağlıkla parlamasını sağlıyor. İyonlar özellikle saçın en çok ihtiyaç duyduğu kısımları buluyor ve anında yumuşatarak, saçın elektriklenmesini önleyip parlaklığı artırıyor. Braun’un sahip olduğu IONTEC teknolojisi sayesinde elektriklenmiş ve cansız görünen saçlar anında sağlıkla parlıyor. Özel fırça kılları sayesinde sürtünmeyi minimuma indirip saçın zarar görmesini engelliyor.

Almanya’da Lebensmittel Praxis Verlag tarafından yılın ürünü olarak seçilen, saçlara anında parlaklık ve yumuşaklık kazandıran Braun Satin Hair Brush; saçınızın yapısı nasıl olursa olsun rahatlıkla kullanılabiliyor. Braun Satin Hair Brush, kolay taşınabilir özelliğiyle modern kadının çantasından eksik etmeyeceği vazgeçilmez aksesuarlarından biri olacak.
Bütün stilleri günlük hayatının tüm süreçlerinde kullanmak isteyen, ancak günlük uygulamalarla saçlarının yıpranacağından endişelenen güzellik ve moda bağımlıları için Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi bu sezonun vazgeçilmez ürünlerinden biri olacak. IONTEC’li yeni Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi saça istenilen şekli, saç tipine en uygun sıcaklıkta vererek, saçın sağlıkla parlamasını sağlıyor.

IONTEC teknolojisine sahip Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi, saçlara şekil verirken saç sağlığını korumak üzere tasarlandı. Ürünün en önemli farkı saça şekil verirken saçın doğal neminin korunmasına özen gösteriyor olması. Düzleştiricinin içindeki yeşil kanallar doğrudan saçın üstüne milyonlarca saten iyon bırakıyor ve bu saten iyonlar her bir saç telini hızlı ve etkili bir şekilde kaplayarak, saçın şekillendirme esnasında kaybettiği doğal nemi geri kazanmasına yarıyor. IONTEC özelliği sayesinde havadaki nem partiküllerini çekerek, saçı kurumaktan kurtarıp, sağlıklı ve parlak olmasını sağlıyor. Braun Satin Hair Saç Düzleştiricisi’nde bulunan, alışılagelmiş seramik panellerden üç kat daha yumuşak olan eşsiz NanoGlide seramik paneller arasında saçlar adeta kayıyor.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu ürünü almayı planlıyorum-hmm

Paylaşım için teşekkürler canım:eek:

the pinky

Yeni Üye
Tepki
1
Ben aldım ve acayip memnunum

Artık kabarmış, birbirine dolaşmış saçlar yok :)

hem elektriğini alıyor hem de parlaklık veriyor çok değişik bir ürün
Almakta tereddüt eden herkese tavsiye ederim :ayna:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım öncelikle hoşgeldin:hhhhhh: Kullanımı rahat mı? Normal fırça gibi sanırım. Ben de almayı düşünüyorum çünkü. Ayrıca ne kadar aldın?

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
bende düzleştirci araştırıyordum. markalar inceledim. ama bu ürün kafama yattı. bunu alarım inşallah.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bende düzleştirci araştırıyordum. markalar inceledim. ama bu ürün kafama yattı. bunu alarım inşallah.

Canım yalnız söyleyeyim bu bir düzleştirici değil. Düzleştirici adı altında konu başlığımız var. Oraya bakabilirsin.:hhhhhh: Benim kullandığım var memnunum mesela.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ya kızlar. Bu ürünü alacağım; ama tereddüt ettim. Dün Kavak Yelleri'nde Mine saçlarını bu ürünle taradı ve dümdüz oldu saçları.. :dusun::dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar