Lazer epilasyondan kesin sonuç alanların alanı

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Lazer epilasyondan kesin sonuç alanlar burada bilgi alışverişinde bulunabilirler:ayna:

Betefull42

Yeni Üye
Tepki
0
evt bende lazer epilasyon yaptırdım tüm yüzüme 100 milyon veriyorum her seans başı. 4 seans gittim kıllarda baya bi incelme oldu. tabi daha gitmem lazım ben çok memnun kaldım.aslında vücudumun diğer bölgeleri içinde istiyorum ama param kısıtlı :(

nismemu

Yeni Üye
Tepki
0
bende çene için lazere gidiyorum.En son 2 ay önce gittim ve 5. seansımdı.Gayet memnunum,herhalde 1 ay sonra ancak gidebilirim.O kadar azaldıki zaten kalanlarda tüy gibi neredeyse hiç gözükmüyorlar.Biraz sabırla sonuç almamak mümkün değil.

Tepki
4
izmirde 5 seans gittim sonuç oldukça memnun ediciydi. bir kaç ufak müdahale daha yaptırmam gerek ama zamansızlık .........

deniiz

Yeni Üye
Tepki
1
bende gidiyorum gayet başarılı ben memnunum ama makinesine göre değişiklik ediyor iyi makineler biraz fiyetlı elbette :sinirli:

masalgibi

Yeni Üye
Tepki
3
evt bende lazer epilasyon yaptırdım tüm yüzüme 100 milyon veriyorum her seans başı. 4 seans gittim kıllarda baya bi incelme oldu. tabi daha gitmem lazım ben çok memnun kaldım.aslında vücudumun diğer bölgeleri içinde istiyorum ama param kısıtlı :(

son durum nedir bittmi seansların ?

heaven

Yeni Üye
Tepki
3
arkadaşlar bende lazere gidiyorum ve çok memnunum 3. seansım ve çok azalmalar oldu çok yüksek fiyatlarda ödemiyorum çok makul fiyatlar ödüyorum isterseniz yeri size özlden mesaj atabilirim

Tepki
26
Arkadaşlar ben 4 seans gitti ve şuan bebek gibiyim :) Gitmeden önce çok araştırdım ben. Makinenin markası çok önemli ve seans öncesi kesinlikle jel falan sürmemeleri gerekiyor. Jelli epilasyonda tekrar çıkıyormuş tüyler.

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
10 seans gittim ve sonuç mükemmel :) çok az kaldı. Toplam 15 seans hakkım var zaten tamamen bitmiş olur heralde tavsiye ederim bu arada bi güzellik merkezinde yaptırıyorum :):tskler:

çilekli

Yeni Üye
Tepki
6
lazer uygulamalarından hangisini öneriyorsunuz ? En çok alexandrite lazeri öneriyolar ama bu vucud için iyi galiba.. Yüz için hangisi iyi olur? Bilgisi olan var mı ?

mervece

Yeni Üye
Tepki
0
Kızlar bende gitmeden önce çok araştırmıştım. Gerçekten işe yarar mı filan diye şüphelerim vardı.Sonuç umduğumdan iyi oldu. 3 seans oldu şuan bile baya baya azalmış durumdalar bir seans sonra hiç kalmıcağını düşünüyorum :sevindirikasli: bacaklarıma,koltuk altıma ve yüzüme yaptırdımben lazeri çok pahalı bi şeyde tutmadı antalyada yaptırdım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar