Romanıma bir cümlelik katkı bekliyorum..

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Arkasını döndü yürürken şöyle düşündü beni terkedip gittiği için aslında ona tşk bile etmeliyim :)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Sonra bir anda bu düşünceyi başından savıp "Hayır etmemeliyim! Aksine bunun hesabını ondan sormalıyım" dedi. Sinsice gülümsüyordu. Aklına onu bulup... (Aksiyon katayım dedim :nazo:)

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
onu bulup yaptıklarının hesabını sormalıyım.
_peki nasıl?
öyle planlar yapmalıyım ki bunları bana yaşattığı için...

( derken gerisini siz getirin ben yazarsam bir cümle değil uzunca bi roman çıkacak ortaya :ko :ko )

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bunları bana yaşattığı için pişman olup ayaklarıma kapanarak özür dilemeli. Kız bir an "Önce bana yardım edecek birini bulmalıyım" diye düşündü. Kimdi bu? Tabi ya...

nk83

Admin
Tepki
83.518
Tabii ya! Bunu neden daha önce düşünememişti ki? Hayatında ona kayıtsız şartsız yardım edebilecek tek kişi vardı. O da...

nk83

Admin
Tepki
83.518
Kardeşi Yiğit'ti. Hemen onu aramaya başladı ama telefon açılır açılmaz...

nk83

Admin
Tepki
83.518
(Kız @bitter_im ne fingirdemesi koptum şu an deli ya :haha:) Neyse ki bu defa aradığı abone başka biriyle fingirdemiyordu haha Arama cevaplandığında karşısına hiç ummadığı biri çıktı ve boğuk bir ses tonuyla "Sanırım ödeşme vakti geldi. Ne dersin?" dedi. O kişi...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
(Kız @bitter_im ne fingirdemesi koptum şu an deli ya :haha:) Neyse ki bu defa aradığı abone başka biriyle fingirdemiyordu haha Arama cevaplandığında karşısına hiç ummadığı biri çıktı ve boğuk bir ses tonuyla "Sanırım ödeşme vakti geldi. Ne dersin?" dedi. O kişi...
( zamlardan sonra bitter) Ayyyy daha geçen ay kiraya zam yaptılar neyin ödemesi kurban oliyim cocuklar aç yaşlı anam var ben neyi nasıl ödeyeyim derken kapı çalar.... :krizz:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar