Kolajen takviyesi mi aşısı mı?

Candansorgulu

Yeni Üye
Tepki
3
Cips çekirdek yediğimde bile yüzüm aniden yağlanır ve sivilceler çıkmaya başlar. Hele bir de bahar geldiğinde polen etkisi olunca kızarıklıklar, kırışıklar falan o konuya girmiyorum. Birkaç kişi krem verdi vitamin eksikliği olabilir dedi fakat öncesinde de birkaç benzeri ürün kullandığım için emin olamadım. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesiyle **** satın aldım. O da bir infulencerdan görmüş adını hatırlayamadım onun tavsiye ettiğini söyledi. Daha öncekiler kötü çıktığından buralara yazmadım fakat bu ilk haftadan etki etti. Krem karışımı falan öneriyorlardı fakat gerek kalmadı. Bu sıvı ve tavsiye edildiği gibi hidrolize edilmiş. Siz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Moderatörün son düzenlenenleri:

mathildakath

Yeni Üye
Tepki
5
Aşısını ilk kez duydum ama genelde klinik olaylardansa takviye kullanımını seviyorum ben :)
kendime bakıyorum hissi çok güzel ve beni zinde tutuyor.
Ayrıca rutine oturtunca çok kolay, her sabah kolajenimi içiyorum mesela, sonra 11'de yogaya gidiyorum ve tüm gün çok iyi hissediyorum kendimi.
Kolajende Vitaliva Collagen kullanıyorum. Bendeki 5500 mg hidrolize kolajen peptit içeren ve portakal aromalı. Şimdiden cildimde etkisini hissediyorum ama asıl sonuç almak için biraz daha kullanmam yani zaman gerekiyor :)

mathildakath

Yeni Üye
Tepki
5
doğal yollarla yeteri kadar almak imkansız gibi bir şey :)) en basiti örneğin günlerce kemikli su kim kaynatır evinde üstelik her gün her gün.. akıl almaz. Artık her şeyin kolayı var üstelik etkili ve sağlık için sıkıntısızsa bingo derim :) ben başlayalı 1 bucuk ay oldu geçen akşam arkadaşımla kahveye çıktık cildine ne yaptırdın diye sordu :)) atıyorum çantama hergün 1 tane alışkanlıkta kazandım unutmuyorum tavsiye ederim kızlar bakın kendinize ışıl ışıl dolaşın :))

nazlibug

Yeni Üye
Tepki
10
doğal yollarla yeteri kadar almak imkansız gibi bir şey :)) en basiti örneğin günlerce kemikli su kim kaynatır evinde üstelik her gün her gün.. akıl almaz. Artık her şeyin kolayı var üstelik etkili ve sağlık için sıkıntısızsa bingo derim :) ben başlayalı 1 bucuk ay oldu geçen akşam arkadaşımla kahveye çıktık cildine ne yaptırdın diye sordu :)) atıyorum çantama hergün 1 tane alışkanlıkta kazandım unutmuyorum tavsiye ederim kızlar bakın kendinize ışıl ışıl dolaşın :))
Hngi mrka kollajjen kullaniosun, etkili derkn meselaa, nasıl bi etki oluo? Kaç yaştn snra kullanabiliosun?

TB0714

Yeni Üye
Tepki
0
Hngi mrka kollajjen kullaniosun, etkili derkn meselaa, nasıl bi etki oluo? Kaç yaştn snra kullanabiliosun?

kolajen önerisi için geldim kızlar marka reklamı gibi olmuş olmasın ama araştırın Collaquin markasını. Collagen Mix ürününü kullanıyorum ben gerçekten gözle görülür etkileri var üzerimde cildim tırnaklarım enerjim farklılaştı ben çok memnunum. 1.5 yıl önce başladım dönem dönem bırakıp devam ediyorum ama kendi ihtiyacınıza göre gereken ürünü kullanırsanız başka şeylere ihtiyacınız kalmaz şahsen benim yok. Bir kaç sene önceye kadar besin takviyelerine iyi gözle bakmazdım sporcu supplementleri yüzünden ama bu ürünü kullandıktan sonra bakış açım değişti besin takviyelerine o yüzden araştırıp incelemenizde fayda var yaparsanıııızzzz sizeeeee yapmazsanız da sizeeeeeee

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar