Seni Çok Bekledim (Star Tv)

reyreyo

Aktif Üye
Tepki
41
Cuma günü türk televizyonlarına yeni bir jön ekleniyor hayırlısı olsun. Özcan denizin yeni başlıcak dizisine ilhan şen isminde yeni bir oyuncu katılmış kızlar şimdiden diline dolamış adını. Cuma günü sosyal medyayı bol bol meşgul edicek gibi duruyor

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515

Seni Çok Bekledim

Cuma / 20:00
Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını değiştirmesinin hikayesi...

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar...

O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Yapım: Skala Yapım ve DNZ FİLM
Yönetmen: Şahin Altuğ

Oyuncular:
Kadir: Özcan Deniz
Ayliz: İrem Helvacıoğlu
Cemal: Mustafa Uğurlu
Hidayet: Yıldız Kültür
Selahattin: Caner Şahin
Erol: İlhan Şen
Mihre: Lila Gürmen
Rıza: Ali İpin
İsmet: Durul Bazan
Zahide: Türkü Turan
Zaza: Hakan Ummak
Şebnem: Sibel Şişman
Serkan: Gürkan Güzeyhuz
Osman Efe: Şehsuvar Aktaş
Davut: Mehmet Ulay
Songül: Selen Domaç
Sibel: Nihan Büyükağaç
Nezahat: Damla Makar
Umut: Ömer Gökay Şanlıer

esrakaya

Yeni Üye
Tepki
4
Seni çok bekledimin cuma günkü yeni bölümünün fragmanı yayınlanmış. Olaylar olaylar

nk83

Admin
Tepki
83.515
Reytingler pek iyi gelmemiş sanırım bir an önce bir şeyler yapmaları lazım. Partner uyumsuzluğu diye de bir şey gerçekten var. Nedense İrem Helvacıoğlu bana başrol oyuncusu olabilecek biri gibi gelmiyor o daha çok yan rollerde parlayabilecek biri gibi. Başrol olduğunda onun üzerinden anlatılan hikayeyi ciddiye alamıyorum kafamda oturmuyor belki çok iyi bir kötü karakter olabilir ama esas kız olayı bana hiç geçmiyor. Özcan Deniz'de sanki hep benzer adamları oynuyor gibi seyirciyi şaşırtıp izleme isteği uyandırmalı.

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bu diziyi partner uyumsuzluğu yaktı çünkü partnerler arasında uyum olduğunda seyirci konuyu falan unutuyor sadece ikisini bir arada görmek için bile izliyor ki Özcan Deniz'in daha önce tutmamış bir dizisini hatırlamıyorum. Bu kızı şimdi de Seçkin Özdemir ile başrol yapacaklarmış galiba görün bakın o da patlayacak çünkü bu kız başrol kızı değil maalesef o değil Seçkin'i de yakacaklar adamın işleri habire yarım kalıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar