Corona Günlerinde Tüp Bebek Tedavisi

Tepki
9
Kızlar yeni normale geçtik, uzuuuun zamandır tüp bebek için kendimzi hazırlıyorduk üzerine bu virüs olayları geldi ama sizce ne yapmalı ya da siz neler yapıyorsunuz? Aslında asıl sorum, sizce tedaviye başlamalı mıyım, her gün ağlamaktan yoruldum bu olayların durulacağı da yok her uzman farklı bir şey söylüyor acaba ben ufak ufak başlasam mı diye düşünmeye başladım, ne diyorsunuz sanırım biraz bilgi ve cesarete ihtiyacım var, yardım edin nolur düşünmekten yoruldum çokkk....

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz :papatya:
Konu ile alakalı pek bir bilgim yok rabbim inşallah gönlünüzden geçenleri nasip eder canım :kalp:

yarenss

Yeni Üye
Tepki
5
cnm bnm tedavi yeni basladik gittiğimiz yer cok önlem alio nasil anlatıyım daha kapıdan girerken ateş ölçüm vs. maske kontrolü zaten randevuları ona göre ayarliolar bi yoğunluk yaşanmio ne zaman gitsek bi sıkıntı yasamadik her yer bol bol dezenfektanlı insanlarda kurallara uygun davranio ve bi sorun olmuyo zaten böyle disiplinli yerde problem yasanmaz ama yine de sen tabiikide kendin bilirsin cnm erteleme derim bn

OP
D
Tepki
9
canım @yarenss özel mesajda bahsettiğin yerle telefonda görüşüp randevumu oluşturdum ilk randevumuza gittik çok şükür dediğin gibi çok iyi önlemler alınmış durumda, sadece eşim ve ben gittik zaten ve SEval Hanımla enerjim öyle bir tuttuki çok sevinçliyim tüm fertijin çalışanları çok özverili ve en iyisi de ulaşılabilirler aradığımda hemen geri dönerler, ilgi alaka vs vs inş sonuda güzel olacak

yarenss

Yeni Üye
Tepki
5
canım @yarenss özel mesajda bahsettiğin yerle telefonda görüşüp randevumu oluşturdum ilk randevumuza gittik çok şükür dediğin gibi çok iyi önlemler alınmış durumda, sadece eşim ve ben gittik zaten ve SEval Hanımla enerjim öyle bir tuttuki çok sevinçliyim tüm fertijin çalışanları çok özverili ve en iyisi de ulaşılabilirler aradığımda hemen geri dönerler, ilgi alaka vs vs inş sonuda güzel olacak
yaa cok sevindim cnm zaten Fertijin'e gidip pişman olan inan hiç duymadım, hadi hayırlısı bizimde transfere az kaldı heyecan tavann :krnz: şans dile banaa artık bi hamiş göbüşüm olsun yaa :aglyrmngaa::sarısınhamis:
bu arada sizde olay neydi,

OP
D
Tepki
9
nşallah Aminnn canım her isteynin kucağını doldursun rabbimmm :fithamis: bn şimdi burdan herkese açık bahsetmeyi doğru bulmuyorum ama bnmde transfer günüm belli oldu öyle söliim sana :) bakalım bitanecik doktorum Seval Hanımcığımıda özledim zaten bir gidelim bakalım tabi ogüne kadar duaya dewam biliosun.

OP
D
Tepki
9
Herkese tekrar mer- ha-baaa :hhhhhh:
Harika haberlerle geldim aslında dün yazıcaktım tam 1 ay sonra haber vermiş olmak için ama arkadaşlarım sürpriz yapmış o yüzden fırsat bulamadım. Transfer sonucum 2 hafta kadar önce belli oldu. Buradan merak eden, yazmasa da okuyan umut arayan cok insan olduğunu biliyorum bir zamanlar bende öyleydim, tüp bebek istiyorum demeye bile çekiniyordum ama artık çook şükür ki Fertijin'de tedavim başarılı sonuçlandı veee
BU KIZ ARTIK HAMİLEEE!!! :fithamis: günlerdir mutluluktan havada ucuyorum, size de yazmak anlatmak istedim. Sakın pes etmeyin, canım doktorum Seval Taşdemir belki zor ama olur da bunları okursanız size gerçekten minnettarım!!! :):) Çok şükrediyorum, çok mutluyum ve darısı dileyen herkesin başına diyoruuum :kedicik::arina::bengeldim:

lilly

Yeni Üye
Tepki
8
Herkese tekrar mer- ha-baaa :hhhhhh:
Harika haberlerle geldim aslında dün yazıcaktım tam 1 ay sonra haber vermiş olmak için ama arkadaşlarım sürpriz yapmış o yüzden fırsat bulamadım. Transfer sonucum 2 hafta kadar önce belli oldu. Buradan merak eden, yazmasa da okuyan umut arayan cok insan olduğunu biliyorum bir zamanlar bende öyleydim, tüp bebek istiyorum demeye bile çekiniyordum ama artık çook şükür ki Fertijin'de tedavim başarılı sonuçlandı veee
BU KIZ ARTIK HAMİLEEE!!! :fithamis: günlerdir mutluluktan havada ucuyorum, size de yazmak anlatmak istedim. Sakın pes etmeyin, canım doktorum Seval Taşdemir belki zor ama olur da bunları okursanız size gerçekten minnettarım!!! :):) Çok şükrediyorum, çok mutluyum ve darısı dileyen herkesin başına diyoruuum :kedicik::arina::bengeldim:
maşallah tebrik ederim.. biz iki denemedir sonuç alamadık ama Fertijin'e gidenelrden hep güzel şeyler duyuyorum. Keşke bende direkt oraya gitseydim.. ama inşallah bende Seval Hanım'a bir görünmek istiyorum önümüzdeki günlerde

OP
D
Tepki
9
maşallah tebrik ederim.. biz iki denemedir sonuç alamadık ama Fertijin'e gidenelrden hep güzel şeyler duyuyorum. Keşke bende direkt oraya gitseydim.. ama inşallah bende Seval Hanım'a bir görünmek istiyorum önümüzdeki günlerde
öncelikle teşekkür ederim canım benim darısı tüm dileyenlerin başına inşallah :fithamis: diğer konuya gelirsek öyle düşünme bence ve bu kadar umutsuzda olma. Seval Hanım benim ilk tercihimdi evet şanslıyım, oyalanmadan direkt oraya gittiğim ve çok şükür ilk denememde başarılı olduğumuz için ama olmayabilirdi de. O zamanda elbette üzülürdüm ama yine denemek isterdim sende böyle bak olaylara, pes etme, inş. bigün seninde güzel haberlerini alırız :kaalp:

lilly

Yeni Üye
Tepki
8
öncelikle teşekkür ederim canım benim darısı tüm dileyenlerin başına inşallah :fithamis: diğer konuya gelirsek öyle düşünme bence ve bu kadar umutsuzda olma. Seval Hanım benim ilk tercihimdi evet şanslıyım, oyalanmadan direkt oraya gittiğim ve çok şükür ilk denememde başarılı olduğumuz için ama olmayabilirdi de. O zamanda elbette üzülürdüm ama yine denemek isterdim sende böyle bak olaylara, pes etme, inş. bigün seninde güzel haberlerini alırız :kaalp:
selam dilan, güncelleme yapayım o halde. şubat ayında görüştük seval hanımla gerçekten çok içten, samimi bir o kadar tecrübeli ve iyi bir doktor kendisi. çok güven verici, motive edici sözleriyle baya bir silkelenip kendime geldim, bir yola girdik artık her şeyin iyi ilerlemesini umuyorum :) merkezden, çalışanlardan memnunum, moralimde yüksek :) gerisi Allahın takdiri diyelim :) nasip

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
selam dilan, güncelleme yapayım o halde. şubat ayında görüştük seval hanımla gerçekten çok içten, samimi bir o kadar tecrübeli ve iyi bir doktor kendisi. çok güven verici, motive edici sözleriyle baya bir silkelenip kendime geldim, bir yola girdik artık her şeyin iyi ilerlemesini umuyorum :) merkezden, çalışanlardan memnunum, moralimde yüksek :) gerisi Allahın takdiri diyelim :) nasip
Hayırlısı olsun canım inşallah gönlünüze göre olur.. :kalp:

lilly

Yeni Üye
Tepki
8
kızlar şifremi unutmuşum bulana kadar canım cıktı :))
burdaki konumun yarım kalmasına içim asla el vermez, zira ben de artık anneyiiiimm :))
çok şükür sağlıcakla kucağımıza aldık bugün 25. günümüzdeyiz :)
günler uykusuzlukla geçse de tüm o zorluğa her şeye değiyormuş :)
bir zamanlar hep böyle güzel şeyler yazmayı hayal ederdim şimdi nasip oldu bin şükür ve ne kadar tuhaf sanki yukardakileri yazan ben değilmişim gibi.. Allah herkese nasip etsin, hayırlı anne baba olmayı, kucaklarının yavrularıyla dolmasını. umudunuzu kaybetmeyin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar