Hamile Kalamayanlar Buraya

Niloya

Yeni Üye
Tepki
8
Merhaba arkadaslar, ben yaklasik 1.5 yillik evliyim ilk 1 yil cocuk dusunmedik ancak daha sonra korunmamamiza ragmen gebe kalamadim. 3 aydir yumurtlama takibi yapiliyorum ama cvp yok. 1 kez klomen kullandim. Bu ay femala kullandim yumurta 22mm catlatma ignesi yapildi beklemedeyiz.
Tahlillerimiz normal, sadece sag tup hsg de tikali cikti. Ancak hsg keain aonuc vermiyormus, tikali oldugundan emin degiliz. Bitkisel olarak birseyler onerir misiniz. Kimler bu tarz problemler yasiyor bilgi alisverisi iyidir.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Merhaba arkadaslar, ben yaklasik 1.5 yillik evliyim ilk 1 yil cocuk dusunmedik ancak daha sonra korunmamamiza ragmen gebe kalamadim. 3 aydir yumurtlama takibi yapiliyorum ama cvp yok. 1 kez klomen kullandim. Bu ay femala kullandim yumurta 22mm catlatma ignesi yapildi beklemedeyiz.
Tahlillerimiz normal, sadece sag tup hsg de tikali cikti. Ancak hsg keain aonuc vermiyormus, tikali oldugundan emin degiliz. Bitkisel olarak birseyler onerir misiniz. Kimler bu tarz problemler yasiyor bilgi alisverisi iyidir.
Aramıza hoşgeldiniz :papatya:

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Soğan suyunu denemenı öneririm daha sonrada incir kürü ibrahim saraçoğlunun sıtesıne bır bak derim faydası olacaktır inşallah canım
Aramıza hoşgeldin :tatlim:

OP
N

Niloya

Yeni Üye
Tepki
8
Tesekkur ederim kizlar. Coook.arastirdim bu tarz kurleri ama sogan suyu duauge neden oldugu icin tedavi sirasinda yapamiyorum. Daha once yapmistim. Incir kuru yumurta gelisimi icin sanirim. Bende sorun yok bu konuda.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar