Bebek yağı tavsiyesi

ezgitezcan

Yeni Üye
Tepki
4
Hanımlar merhaba size baya memnun kaldığım bir ürünü önermek istiyorum :kedicik: özellikle kış aylarında cilt kuruluğu, çatlak gibi sorunlar yaşıyorsanız dalinin turuncu yağını denemelisiniz. Banyo sonrası kurulanmadan önce kullanıyorum cildim tüm gün nemli kalıyor. Normalde de kuru ciltliyim ve kullandığım nemlendiriciler pek işe yaramıyordu bu ürün kurtarıcım oldu resmen:kaalp:

Ekli dosyalar

• IMG-6106.jpg
    IMG-6106.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 78
Tepki
21
Bebek yağı dendi mi aklıma direkt Dalin geliyor zaten ben de memnunum hamilelik dışında da krem yerine hem bebek yağı kullanıyorum nemlendirici niyetine

OP
ezgitezcan

ezgitezcan

Yeni Üye
Tepki
4
Bebek yağı dendi mi aklıma direkt Dalin geliyor zaten ben de memnunum hamilelik dışında da krem yerine hem bebek yağı kullanıyorum nemlendirici niyetine
ben dalin bbek yağını bebeğimden sonra keşfettim biraz geç keşfettim ama şimdi hem vucudum için hem makyaj öncesi hazırlık için sadece bunu kullnaıyorum krem falan kullanmıyorum hiç

sunaay

Yeni Üye
Tepki
4
Makyaj öncesi nemlendirmek için kullnaıyorum sonrasında makyajımı yapıyorum mükkemmel oluyor hanımlar denemenizi tavsiye ederin bunu kensinlikle

gun2es

Yeni Üye
Tepki
3
ben çatlak yaşamamak için kullanıyorum sık sık doğum da yaklaştı şimdi günde iki kere sürdüğüm bile oluyor vallahi komşum tavsiye etmişti o denemiş hiç çatlağı olmamış

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar