Yenidoğan için hangi deterjanı kullanmalıyım?

Tepki
21
Kızlar merhaba 1,5 aya doğum var bebek için deterjan araştırıyordum sizinde tavsiyenizi almak isterim. Temiz içerikli bir ürün arıyorum siz neler kullanıyorsunuz?

fiolla

Yeni Üye
Tepki
5
valla uni baby iyi diyolardı bi aralar ama o da içerik değiştirmiş ınstagramda mühendisinoğlu diye biri vardı o açıkladı, adam orada içerikleri vs yazıyor reklam alarak mı yapıyor dürüstçe mi onu bilemem... bu devirde malum her şey para olmuş.

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
allah bir sancıda kurtarsın
ben bilmiyorum çünkü en küçüğüm 18 yaşında

Bacım bizim zamanımızda beyaz sabun vardı biz deterjanmı düşündük en temizi en safı rendele at leğene yıka elde ama şimdi herşey otomatik biz ne söylesek masal gençlere :) Rabbim bir avazda kurtarsın inşaallah kucağına almayı nasip etsin

yarenss

Yeni Üye
Tepki
5
valla bütçenize uygun temiz içerikli bir ürün bulun bence. eğer yoksa katı sabunu rendeleyip o şekilde makineye koyabilirsiniz

sunaay

Yeni Üye
Tepki
4
Bir çok markanın dejerjanını deneyen biri olarak fiyat ve kalite uygunluğu bakımından dalin markasının ürünlerini öneririm canım memnun kaldım ben

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Ben kendi çamasırlarıma dalin yumuşatıcısını deterjanını kullandım hep :) cok memnunum :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar