Günlük cilt bakımı rutini

Hilal01

Yeni Üye
Tepki
12
Mrb kızlar başlıkta da dediğim gibi günlük cilt bakım rutininiz nasıl hangi ürünleri kullanıyorsunuz ya da doğal olarak neler yapıyorsunuz

kızılecem

Yeni Üye
Tepki
1
Komşum aracılığıyla tanıştığım biobelinda adlı markanın gündüz ve gece kremlerini kullanıyorum. Cilt kuruluğumu giderdi ve kendimi yenilenmiş hissediyorum . Cildimde belirgin bir aydınlık oluşmaya başladı

Tepki
8
benim çok karışık. Açıkçası duyduğum, gördüğüm çoğu şeyi almadan yapamıyor doğal olarak onu deneyeyim bugün de bunu süreyim diye diye halaaa bir rutin oluşturamadım. Çok özeniyorum ama olmuyor :(

nihanokumus

Yeni Üye
Tepki
5
benim çok karışık. Açıkçası duyduğum, gördüğüm çoğu şeyi almadan yapamıyor doğal olarak onu deneyeyim bugün de bunu süreyim diye diye halaaa bir rutin oluşturamadım. Çok özeniyorum ama olmuyor :(
bende seninle aynı durumdaydım o üründen o ürüne atlayıp dururdum.benim de son dönemdeki favorim Biobellindanın cilt bakım ürünleri. Daha önce bahsettiğim gece-gündüz kreminin yanısıra kırışıklık karşıtı aydınlatıcı bakım cc creamini de öneririm. Kırışıklık ve cilt lekelerimin çoğundan kurtuldum

sedalım

Yeni Üye
Tepki
2
doğal şeyler denemek lazım aslında bu konuda bir de üstüne çok düşmemek lazım yoksa olmayan şeyler yüzde çıkıveriyor:) yeme içmeye dikkat etmek en önemli faktör bence, önzelikle içeriden beslemek lazım cildi.

kızılecem

Yeni Üye
Tepki
1
bende seninle aynı durumdaydım o üründen o ürüne atlayıp dururdum.benim de son dönemdeki favorim Biobellindanın cilt bakım ürünleri. Daha önce bahsettiğim gece-gündüz kreminin yanısıra kırışıklık karşıtı aydınlatıcı bakım cc creamini de öneririm. Kırışıklık ve cilt lekelerimin çoğundan kurtuldum

ben başlarda markayı ilk defa duyduğum için şüpheyle yaklaşmıştım ama gerçekten de kaliteli ürünler üretiyolar. bi başka favorimde peeling jeli kuru cildime çok iyi geldi ya

Moderatörün son düzenlenenleri:

nihanokumus

Yeni Üye
Tepki
5
denemeden de bi şeyin iyi veya kötü olduğunu da bilemiyorsun ki hem yerli marka olmasının da avantajı olarak herhangi bi sorununda direkt ulaşma şansın yüksek. isviçreli markaya ne kadar ulaşabilirsin ki. dediğim ürünün de linkini bırakıyorum ihtiyaç duyarsan diye

Moderatörün son düzenlenenleri:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar