İlişkilerde Erkeğin Özgürlüğü Sizce Nelerdir?

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.Erkekler; kadınların kendilerine hem hiç ayrılmayacakmış gibi bağlanmalarını (bağımlı olmalarını) hem de kendilerini özgür bırakmalarını isterler. Bağımlı olan biri, seni nasıl özgür bıraksın? Kadın hem annen hem de eşin nasıl olsun?
Saygı,affedici olmak,cinsellik,espri,huzur erkeklerin kadınlardan en büyük beklentisidir.Peki erkeklerin istediği bu özgürlük nedir?.

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Esine toplum icinde ve yalnizken saygiliysa ve guven duygusu olusturmussa hicbir sorun olmaz..

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Her insan erkek veya kadın evinin bir arka bahcesi olsun ister kendi ve bireysel zevkleri için önemli olan bireysel ve çift olarak kurulan dengenin bozulmaması öğrendiğim şey bu. Kızlar bir arada nasıl zevk aldıkları şeyleri yapabiliyorsa kızlar gecesi gibi erkeklerinde erkekler gecesi olması gerektiğine inanıyorum. Çift olarak dengeler bozulmadığı sürece. Ben kız arkadaşlarımla romantik komediye gidip çıkışta 2 kadeh içebiliyorsam o da arkadaşları ile maça gidip bira fıstık yapabilmelidir. Bence

depresifhanim

Yeni Üye
Tepki
0
ayda 2-3 kez kahveye gitmek istiyor, akıllı telefon kullanmak istiyor, ben direkt odana git kimseyle konuşma dedikçe her gün ailesiyle görüşmek istiyor, ayda bir kez halı saha maç falan istiyor, kızlı erkekli kuzenleriyle avmye gitmek istiyor yok neymiş daha kuzeni 9 yaşındaymış pardon da banane.
halbuki bunlar beraber yapabilceğimiz aktiviteler ama o başkasıyla yapmak istiyor. en son kavga ettik gavat mıyım ulan ben dedim. kadınlık gururum kadınlık onurum var dedim. rakıyı sek içeçek kadar delikanlı kadınım, inşallah sılanın başına gelenler benim başıma gelmez, doğal seçilimde güçlü olan benim, farkında değil sanırım. ayrıca feministim ve agnostiğim yani yemezler öyle allahın varsa sal beni falan diyor arada.

depresifhanim

Yeni Üye
Tepki
0
Her insan erkek veya kadın evinin bir arka bahcesi olsun ister kendi ve bireysel zevkleri için önemli olan bireysel ve çift olarak kurulan dengenin bozulmaması öğrendiğim şey bu. Kızlar bir arada nasıl zevk aldıkları şeyleri yapabiliyorsa kızlar gecesi gibi erkeklerinde erkekler gecesi olması gerektiğine inanıyorum. Çift olarak dengeler bozulmadığı sürece. Ben kız arkadaşlarımla romantik komediye gidip çıkışta 2 kadeh içebiliyorsam o da arkadaşları ile maça gidip bira fıstık yapabilmelidir. Bence
awww jesus ! siz sanırım biraz rahat insanlarsınız? neden başkasıyla maça gitsin ki. salak mı yani adam.

like butonu var ama dislike yok. olsaydı seni dislike a boğardım.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
awww jesus ! siz sanırım biraz rahat insanlarsınız? neden başkasıyla maça gitsin ki. salak mı yani adam.

like butonu var ama dislike yok. olsaydı seni dislike a boğardım.

İnsanların düşüncelerine saygılı olmak gerekir diye düşünüyorum. Herkesin ilişkisi farklıdır demek ki arkadaş eşinin neyi yapıp neyi yapmayacağını biliyor ki aradaki güvenden kaynaklı çift taraflı olarak birbirlerine nefes alacak alanlar bırakabiliyor. Eğer düzgün bir adam bulduysanız o adam maça gidiyorum diyorsa emin olun maça gider oradan buradan toplamazsınız. Bu iyice tanıyıp iyi bir seçim yapmış olmakla alakalı. Ayrıca ayrı vakit geçirmeyi psikologlar da önerir en az bir saat sadece kendinizi ilgilendiren bir hobi bulun maça gidin balık tutun eşinizde o sırada arkadaşlarıyla buluşsun yeteneği olan bir alanda kafasını dağıtacak sıfırlanacak bir aktivite yapsın yani fotoğraf çekmek gibi ya da sadece alışveriş yapmak gibi. Sonra da eve döndüğünüzde birbirinize anlatacak şeyleriniz olsun ki saçma sapan mevzularla birbirinizi yemeyin denir. Sonuçta şöyle de düşünmek lazım imza atmış dahi olsanız bir insan olmanız sebebiyle birbirinizin ömür boyu tapulu malı sayılmıyorsunuz evlilikte hayatında benden başka kimse olmayacak onu yap bunu yapma şişşt ne oluyor baskısıyla yürümez. Yürütülmeye çalışılıyorsa da çok sağlıklı ilerlemiyordur illa bir yerde patlak verir

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar