Dedikodu'dan Sonra Pişman Olur musunuz?

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Ben yapmadıgım için o duyguları bilemicem :hihi:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Dibimde biter garanti

Bikeresinde arkadaşın kayınvalidesi hakkında konuşuyoduk hatta hangi bikeresinden bikaçkez her seferinde yakalandım ama duydumu duymadı mı bilmiyorum ki kötü bişey dememiştim Allahtan

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Dedikodu anlamında konuşmam ki kızdıysam sadece söylenebilirim duyulsa da telaş etmem söylediğimin arkasındayım olmadı yanındayım sorun yok :kopkop:

Son düzenleme:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
aynneenn söylenirim çok fazla ben :D
bir anımı paylaşıyım aklıma gelmişken bir kere telefondan birisinin dedikodusunu başka birisine yaparken mesajımı yanlışlıkla dedikodu konusu olan şahısa gönderdim buna ne dersiniz :ko nasıl bir dedikoduya kaptırdıysam kendimi :ko o an başımdan aşağı kaynar sularr nasıl döküldü nasıl ter içinde kaldım ah ah:ko

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ciddi anlamda dedikodu yaptığımı düşünmüyorum, biraz fazla boş konuşmalar yapınca bile pişman olurum ,bir süre kendimi başka şeylere kanalize etmeye çalışırım

Evvab

Kisisel bir mesajim yok
Tepki
7.547
Olurum hatta konuşmanın ortasında aman boşver dedikodu yapmayalım derim

Esra Keskin

Yeni Üye
Tepki
5
valla günüm adliyede geçtiği için genelde kızlar benden dedikodu alırlar... aaaa bir bakmışım anlatmışım ne varsa dökülmüşüm vermişim malzemeyi :) pişmanlık yok ama :D

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ben ancak bir konuda çok kızdıysam ya da birinden kişiyle alakalı fikir almam gerekiyorsa başkası hakkında yorum yapar konuşurum o da çok nadir olur ama dedikodu yapanları izleyip ne kadar ileri gidebildiklerini ve benim arkamdan da aynı şeyi yapıp yapmayacaklarını tahlil etmeyi severim :islik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar