Çalçene gülleri :)

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Sayfa sakini dostlarim; Hepinizin mübarek kadir gecesini ve cumasini kutlarım.Bugun yapacagimiz dualarımız bin ay dan daha hayirli..hepimiz yasanacak guzellikler ve hayirli olaylar icin dua edelim.

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Gecende bizim komsunun çocuklarıyla balkonda sohbet ediyoruz..genç çocuklar.. kız da yavrum biraz kilo almış..hoş, kaliteli bir kizz:))delikanlı olanda buna .bi tokat saplantı bacağına.. kızım sende fok gibi oldun falan..Ayy çok güldük tabiii:))Kız kendine güvenen bi kız tabii:)) senin dolandigin anadolu çomarlari :))istavritler köpegim olsun yavrum diye..bunun üstüne atlamasinmi:)))) ikimiz de cullandik.. çocugun ustuneee.. Aşk yaa..Aşk.. başka bişey değilse.. ne olayim..Harbi cocukta..tatli bisey ama..hep tam olmamis..anadolu kiro kizlari buluyooo hahahaaaaaa

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Heeyyyyooo millet:)yawww kardeşim napiyonuz ?hicmi iki laf edemediniz ben yokken...bak hiç yakıştıramadım yaneeeee:)

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Ayy kizlar millet aya çıkıyor; ben daha murat gilin damından atlayamadım diye uzulenler varmis:koptum::komik::komik:benim en azından bilimsel gezilerde rokete binmisligim var:kopkop:

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Iyigeceler..Ama bu ne yaaa..hic cene calmiyonuzzz?:)eee bari evinize geliyim..ne biliyimm yaniii:)belki o zaman konusursunuz hahahaaaa

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar