Hamarat hatunlar

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Benimde cumartesi günüm var.
Camları sildim.
Petekleri temizlerim.
kapıları sildim

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
Kızlar günaydın dün yapılan işler kahvaltı yapıldı ondan sonra sonra kızımın çeyizleri gönderildi sonra yatak odasını
Girdim yatağı balkona çıkardık eşimle alesi ve batanyeyi yıkadım yatağı sildim baza altını temizledim eşyaları silip yerleştirdim elbise dolabının üstünü sildim iki bölüm silindi dolabın içine batanye ve nevresim bölümünü duvarını sildim yatağı yerleştirdim sonra yatak dolabında iki bölüm silindi 3 yastık açtım ve yemek yapıldı yenildi sonra kız kardeşler gidildi

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
Kızlar ya iş yapıyorum ama dayımın oğlu anju oldu bu gün ya

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
@Aşk Sancısı malesef açılmamış ya çarşamba ya da perşembe bay pas ameliyatı olacakmış demin dayımı ardım söyledi

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
Bu gün yapılan işler kahvaltı yapıldı ondan sonra banyo dip bucak temizlendi duvarını bile sildim paspası yıkandı banyo havluları yıkandı 2 el çamaşır yıkandı kurudu katlandı wc yıkandı duvarı da yıkandı tabi yemek yapıldı bulaşıklar makinaya dizildi elde yıkanacak yıkandı ve akşam taziye vardı gidildi çoktan beri gidememiştim taziyeye

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
bugün evdeydim,linensten yeni aldığım saten çarşaflarımı yatağıma yerleştirdim:harika:..zaten yardımcım bayaa güzel dip bucak temizlik yaptı,ben çamaşır katladım.Ayrıca beraber gözleme yaptık..o hamur açtı ben tavada pişirdim ve zeytinyağıyla yağladım:mügü:.Bir ev için güzel ve verimli birgündü diye düşünüyorum..taze çiçekler aldım çiçekçiden ve vazoya özenle yerleştirdim,çiçekler evin havasını değiştiriyor.:puan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar