{♥n♥}nk83 iyiki doğdun!{♥n♥}

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
LyRN7b.gif

p0NMOr.gif
7q1W0L.png
p0NMOr.gif

vbNABz.gif
vbNABz.gif
vbNABz.gif

m3NgyR.gif

brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif

yEpp3M.gif
GB440v.gif
yEpp3M.gif

dPNNz4.gif
X03377.jpg
dPNNz4.gif

brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif

dPNNz4.gif
j8NNam.jpg
dPNNz4.gif

5gnnrR.gif

dPNNz4.gif
ALXXQ0.gif
dPNNz4.gif

01ppj8.jpg

O0zzL3.gif

4PVV2L.jpg

O0zzL3.gif

ALXXkQ.gif

O0zzL3.gif

JazzrY.jpg

O0zzL3.gif

z3ppvY.jpg

O0zzL3.gif

GB44Q2.jpg

O0zzL3.gif

01ppBV.gif

O0zzL3.gif

Bak adını güllere yazdım yaarim :gul:
4PVVMY.jpg

O0zzL3.gif

DP55rv.gif

Bacıcıgım benim nice nice saglıklı yaşlar diliyorum :ask:
Öpücüklerimi bol bol buradan yolluyorum.
Seni çok seviyorum iyiki varsın iyiki doğdun

m3NNa0.gif

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
LyRN7b.gif

p0NMOr.gif
7q1W0L.png
p0NMOr.gif

vbNABz.gif
vbNABz.gif
vbNABz.gif

m3NgyR.gif

brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif

yEpp3M.gif
GB440v.gif
yEpp3M.gif

dPNNz4.gif
X03377.jpg
dPNNz4.gif

brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif
brEEA8.gif

dPNNz4.gif
j8NNam.jpg
dPNNz4.gif

5gnnrR.gif

dPNNz4.gif
ALXXQ0.gif
dPNNz4.gif

01ppj8.jpg

O0zzL3.gif

4PVV2L.jpg

O0zzL3.gif

ALXXkQ.gif

O0zzL3.gif

JazzrY.jpg

O0zzL3.gif

z3ppvY.jpg

O0zzL3.gif

GB44Q2.jpg

O0zzL3.gif

01ppBV.gif

O0zzL3.gif

Bak adını güllere yazdım yaarim :gul:
4PVVMY.jpg

O0zzL3.gif

DP55rv.gif

Bacıcıgım benim nice nice saglıklı yaşlar diliyorum :ask:
Öpücüklerimi bol bol buradan yolluyorum.
Seni çok seviyorum iyiki varsın iyiki doğdun

m3NNa0.gif

heart.gif
heart.gif
Yaaaaaaa
heart.gif
heart.gif

Uzun süredir doğum günü kutlamaları yapılmıyordu bak eski zamanları hatırladım şimdi :utan: Onca işinin arasında bir de bunları hazırlamak için mi uğraştın sen bacııııım çok teşekkür ederim canımıniçi sende iyiki varsın :eek::eek::eek::eek:

nk83

Admin
Tepki
83.518
OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
:kptmya: bitanem benim iyiki varsın valla onca işin arasında yinede unutmayayım dedim bacıcıgımı :eek:
canımsın benim rabbim nice dogum günleri nasip etsin bize :sevindirikasli:
mutlu olmana cok sevindim :hhhhhh:
bebeler cok şekerlerdi gerçekten tekrar sonsuz tesekkürlerimi yolluyorum büyümüşlerdir tabi hepsi artık :panter:

nk83

Admin
Tepki
83.518
:kptmya: bitanem benim iyiki varsın valla onca işin arasında yinede unutmayayım dedim bacıcıgımı :eek:
canımsın benim rabbim nice dogum günleri nasip etsin bize :sevindirikasli:
mutlu olmana cok sevindim :hhhhhh:
bebeler cok şekerlerdi gerçekten tekrar sonsuz tesekkürlerimi yolluyorum büyümüşlerdir tabi hepsi artık :panter:

Cansın ne diyeyim Amin canım doğumgünlerimizi 2010dan bu yana birlikte kutluyoruz hep de öyle olsun inşallah mutlu olmam mı hiç çok oldum hem de tekrardan teşekkür ederim :huhuu: Miniklerin hepsi büyümüştür tabi bende öpüyorum hepsini yüzlerindeki gülücük hiç eksik olmasın :ask:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
3.gif

Canımmm @nk83 bitanem affına sıgınarak geçmi dogum gününü kutlarım rabbim nice sağlıklı yaşlar nasip etsin bitanemmm seni tanıdım günden bu güne kadar gerek birlikte ağladık gerek birlikte güldük kos koca 9 yılımız acısıyla tatlısıyla birlikte geçti seni tanıdıgıma okadar mutluyum okadar memenunumki inan bütün hepsini anlatmaya ne cümleler yeter neden kelimeler ama benim bacıcığım bitterini bilir ne kadar gönülden kalpten dileklerde bulunduğumu anlar :mavis: Rabbim daima yüzünü güldürsün bacım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanıştık seni çok kocaman yanaklarından mıcırıyorum ve kocaman kokulu öpüyorum :öp::öp: :papatya:

4.gif

1.jpg

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ekli dosyayı görüntüle 29816

Canımmm @nk83 bitanem affına sıgınarak geçmi dogum gününü kutlarım rabbim nice sağlıklı yaşlar nasip etsin bitanemmm seni tanıdım günden bu güne kadar gerek birlikte ağladık gerek birlikte güldük kos koca 9 yılımız acısıyla tatlısıyla birlikte geçti seni tanıdıgıma okadar mutluyum okadar memenunumki inan bütün hepsini anlatmaya ne cümleler yeter neden kelimeler ama benim bacıcığım bitterini bilir ne kadar gönülden kalpten dileklerde bulunduğumu anlar :mavis: Rabbim daima yüzünü güldürsün bacım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanıştık seni çok kocaman yanaklarından mıcırıyorum ve kocaman kokulu öpüyorum :öp::öp: :papatya:

Ekli dosyayı görüntüle 29817

Ekli dosyayı görüntüle 29815

Estağfurullah balcağızım hatırlaman yeter çok ama çok teşekkür ederim hep birlikte daha nice 9 seneler inşallah:mavis: :öp::mavis:
Bende sen başta olmak üzere bu sitede şu an olan ya da geçmiş senelerde olup şimdi olmayan tanıdığım herkesi iyi ki tanımışım iyi ki yolumuz bir şekilde kesişmiş diyorum. Herbiriniz ayrı ayrı gönlümde yer ettiniz çokça seviliyorsunuz. Güzel dileklerin içinde ekstradan teşekkür edeim hepimizin yüzü her daim gülsün inşallah çooook çooook çoook öpüyorum :kaalp::kalp::kaalp::kalp::kaalp::kalp::kaalp:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Estağfurullah balcağızım hatırlaman yeter çok ama çok teşekkür ederim hep birlikte daha nice 9 seneler inşallah:mavis: :öp::mavis:
Bende sen başta olmak üzere bu sitede şu an olan ya da geçmiş senelerde olup şimdi olmayan tanıdığım herkesi iyi ki tanımışım iyi ki yolumuz bir şekilde kesişmiş diyorum. Herbiriniz ayrı ayrı gönlümde yer ettiniz çokça seviliyorsunuz. Güzel dileklerin içinde ekstradan teşekkür edeim hepimizin yüzü her daim gülsün inşallah çooook çooook çoook öpüyorum :kaalp::kalp::kaalp::kalp::kaalp::kalp::kaalp:
Canım benim balçiçeğimmm bizde seni çok sevdik çokta seviyoruzzz gönül isterki dip dibe olalım pastalar kekler çaylar kahveler hep birlikte yiyelim içelim gülelim eğlenelim buradan ancak bu kadar oluyor bacıcıgım napalım alıştık :) dilerim yeni yaşın bir öncekilerden çok daha güzel geçer kuzumm öpüyorum :mavis::öp:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Canım benim balçiçeğimmm bizde seni çok sevdik çokta seviyoruzzz gönül isterki dip dibe olalım pastalar kekler çaylar kahveler hep birlikte yiyelim içelim gülelim eğlenelim buradan ancak bu kadar oluyor bacıcıgım napalım alıştık :) dilerim yeni yaşın bir öncekilerden çok daha güzel geçer kuzumm öpüyorum :mavis::öp:
Yanımdaymışsınız gibi hissediyorum samimiyet buradan bile geçiyor canımıniçi çok teşekkür ederim iyi ki varsın :mavis:

nk83

Admin
Tepki
83.518
canım benım doğum günün kutlu olsun :huri::kaalp::kaalp:
sevdıklerınle bir ömür güzel günler geçirmen dileğimle :kalp:
iyi ki doğmuşşun iyiki tanımışız seni :tatlim::tatlim:
Çok teşekkür ederim Aşk Sancısı :kalp:Amin canım benim hepimiz sevdiklerimizle bir ömrü mutlu mesut geçirelim inşallah :zipla:
Çok sağ ol bende sizleri iyi ki tanımışım herbiriniz birbirinizden kıymetlisiniz :kaalp:

nk83

Admin
Tepki
83.518
İyiki doğdun nice yıllara
:kaalp::kalp:

Mesajını şimdi fark ettim mügü kusura bakma ne olur bildirimden tıklayınca direkt bitterin mesajı çıktıydı karşıma yukarıya bakmamışım :mavis:Çok teşekkür ederim hep beraber nice güzel mutlu yıllara:kaalp: :kalp::kaalp:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar