Sineklerden Korumak

P

pinkdream

Misafir
hanımlar ablamın bebeği oldu ve bizde kalıyorlar. yazın gelmesiyle ve evin önünde de 2 tane kocaman ağaç var onun da etkisi var sanırım evimizde çok fazla sivrisinek oluyor. bebek yokken sprey sıkıyorduk ama bebek olunca sıkamıyoruz tül falan örtüyoruz artık ama o da hiç içimizie sinmiyor. sizler napıyorsunuz sineklerden korumak için internette araştırdım biraz defans diye bi sprey losyon gördüm tamamen bitki özlüymüş bebeklerde kullanılabilir. onu almayı düşünüyoruz kullanan var mı hiç ?

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
ben hic kullanmadim bizim burda pek sivri sinek yok ama kullanmayada niyetlenirseniz doktorunuza danisin derim. :eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben de radyoda duydum dediğin ürünü6 aydan sonki bebeklerde kullanılabiliyormuş canım etkili olabiliri

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
dr uma sormuşrum ben bebeklerde 2 yaşından önce tavsiye etmiyolar
çoğu ürünün üzerindede öyle yazıyo zaten ben evde ve tatilde genelde cibinlik kullandım ve daha rahat

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
bebeğimi sineklerden koruyayım derken ,arı musallat oldu bogazından soktu..:uzgun:

MakyajsIz

Yeni Üye
Tepki
0
Sinekten korunmak için %100 etkili bir yol bilmiyorum ama sinek ışınımlarının üstüne muz koyunca iyi geliyor diye duymuştum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar