Burun Ameliyatı İle İlgili Tavsiyelerinize İhtiyacım Var!

A

aslihatun

Misafir
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var.

Önümüzdeki ay bir burun ameliyatı olacam ama devlet hastanesi yerine özel bir hastanede olmak istiyorum. ama henüz hangisi olsun diye karar vermedik eşimle bir türlü. Birkaç gün içinde karar vermem gerekiyor da randevu için falan.

sizin önerebileceğiniz bir yer var mı acaba? Istanbul'da. çok sevinirim gerçekten

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bu konuda hic bir fikrim yok maalesef, ben yurt disinda yasiyorum. Umarim senin icin iyi olacak yeri bulursun. Gecirecegin operasyon tam olarak ne onuda belirtirseniz belki arkadaslar daha iyi yardimci olur. Gecmis olsun:hhhhhh:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İzmir'de olsaydınız önerebileceğim bir doktor ve hastane olabilirdi. Umarım aradığınız doktoru bulursunuz. Şimdiden geçmiş olsun :hhhhhh:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ya canım3 ay önce kızım oldu ama problemin neydi öğrenebilirmiyim bende kızımı özelde yaptırdm ama yarı yarıya fiyat ödedim makul bir fiyat tabi ameliyatına göre değişiyor miktar

OP
A

aslihatun

Misafir
Kızlar çok teşekkür ederim gerçekten sevdim ben bu forumu ya valla işte böyle ne güzel :)

Ben de bugün aradığım hastaneyi buldum bir arkadaş tavsiyesi üzerine. Anadolu Sağlık Merkezi'ne gittik eşimle.
Yani izlenimlerimi de paylaşmak istedim :)

Hastaneye ilk girdiğimde fark ettiğim şey hastane kokusu diye bir şey yoktu mesela. Yani hepimiz biliyoruz hastanelerin nasıl koktuğunu ki ben nefret ederim. Burda sürekli parfüm sıkılıyor heralde çok güzel mis gibi kokuyodu valla:)

Yani şöyle bir gezdik hastaneyi oldukça modern bir hastane ve çalışanları da oldukça saygılı.

Doktorlar,hemşireler çok ilgili inanın yani çok özel hastane gezdim ama bu kadar ilgilenen olmamıştı açıkçası hoşuma gitti.
Hijyen açısından da oldukça başarılılar yani tertemizdi ya her yer yani her yeri gezdim koridor tuvalet hepsinden tam not aldı :)
Odalarda çok ferah, temiz ve kişiye özel kart grişli her önüne gelen giremiyor.

Bütün bunlar etkili oldu yani seçimimde kızlar biraz titizimdir aradığım gibi bir hastane de doktor da buldum mutluyum öbür ay rahatlıkla ameliyat olacağım yani sizlerle de paylaşayım dedim:)

zaten eve gelince de hemen facebook sayfasına hayran oluverdim orda da gayet güzel sağlık bilileri paylaşıyorlar yani siz de girin tavsiye ederim :) neyse çok konuştum gene teşekkürler tekrardan :)

unutmadan bu da facebook sayfası.
facebook.com/AnadoluSaglikMerkezi

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Şimdiden çok geçmiş olsun,ameliyattan sonra da izlenimlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz.

Hatta mümkünse eğer öncesi ve sonrasını resimli paylaşırsanız o tarafta ameliyat olmak isteyen arkadaşlara da bi faydası olur bleki-ayse :hhhhhh:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Kızlar çok teşekkür ederim gerçekten sevdim ben bu forumu ya valla işte böyle ne güzel :)

Ben de bugün aradığım hastaneyi buldum bir arkadaş tavsiyesi üzerine. Anadolu Sağlık Merkezi'ne gittik eşimle.
Yani izlenimlerimi de paylaşmak istedim :)

Hastaneye ilk girdiğimde fark ettiğim şey hastane kokusu diye bir şey yoktu mesela. Yani hepimiz biliyoruz hastanelerin nasıl koktuğunu ki ben nefret ederim. Burda sürekli parfüm sıkılıyor heralde çok güzel mis gibi kokuyodu valla:)

Yani şöyle bir gezdik hastaneyi oldukça modern bir hastane ve çalışanları da oldukça saygılı.

Doktorlar,hemşireler çok ilgili inanın yani çok özel hastane gezdim ama bu kadar ilgilenen olmamıştı açıkçası hoşuma gitti.
Hijyen açısından da oldukça başarılılar yani tertemizdi ya her yer yani her yeri gezdim koridor tuvalet hepsinden tam not aldı :)
Odalarda çok ferah, temiz ve kişiye özel kart grişli her önüne gelen giremiyor.

Bütün bunlar etkili oldu yani seçimimde kızlar biraz titizimdir aradığım gibi bir hastane de doktor da buldum mutluyum öbür ay rahatlıkla ameliyat olacağım yani sizlerle de paylaşayım dedim:)

zaten eve gelince de hemen facebook sayfasına hayran oluverdim orda da gayet güzel sağlık bilileri paylaşıyorlar yani siz de girin tavsiye ederim :) neyse çok konuştum gene teşekkürler tekrardan :)

unutmadan bu da facebook sayfası.
facebook.com/AnadoluSaglikMerkezi

başka bir forumdada bu msj gördüm arkadaş her yerde övüyor bu hastaneyi :)

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
tatlım geçmişolsun hayırlı haberlerini bekliyorum ALLAHşifaversin bizide gelişmelerden haberdaret:):eek:

Papatya-kız

Yeni Üye
Tepki
5
İzmirde bilmiyorum ama İstanbul da baya iyi bir doktor buldum ben fiyatı da gayet iyi eğer istersen tavsiyee edebilirim sana. Dr. Doğan Pınar bir bak instagramına derim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar