Pko yani polikistik overli kimler var aramızda?

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
bekarken adet düzensizliğim oldugu için doktora göründüğümde pko oldugumu söylemıstı . çoçuk sahıbı olmam zor olurmus öyle demıstı . doğum kontrol hapı vermıstı ama ben kullanmamıstım ki iyikide kullanmamısım
şükür evlendıgımde çok sorun yasamadım evliliğimin 10.cu ayında hamile kaldım
pkoda en etkili çözümğn soğan suyu oldugunu biliyorum evlendıgımde soğan suyu denedım ve hamile kaldım .
ikinci kızıma hamıleyım bu hamılelıgımde korundugum halde hamile kaldım :)
rabbım nasıp ederse ne olur sa olsun verıyor :kaalp:

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
bekarken adet düzensizliğim oldugu için doktora göründüğümde pko oldugumu söylemıstı . çoçuk sahıbı olmam zor olurmus öyle demıstı . doğum kontrol hapı vermıstı ama ben kullanmamıstım ki iyikide kullanmamısım
şükür evlendıgımde çok sorun yasamadım evliliğimin 10.cu ayında hamile kaldım
pkoda en etkili çözümğn soğan suyu oldugunu biliyorum evlendıgımde soğan suyu denedım ve hamile kaldım .
ikinci kızıma hamıleyım bu hamılelıgımde korundugum halde hamile kaldım :)
rabbım nasıp ederse ne olur sa olsun verıyor :kaalp:
Masallah canim rabbim hayirli evlat eylesin insallah kesinlikle katiliyorum sana bende de vardi pko 9 tane cikolata kistim vardi korunmayi biraktigimizin 2.ayinda sancilarla gittim en etkili sey sogan suyu tertemiz ediyor 15 gun sabah aksam ictim bende ertesi ayda yumurtaliklarim tertemizdi ve yumurtlama gunumde hamile kaldim suan 5 bucuk aylik olmak uzeriyiz ve doktorlar banada 30 kilo vermeden gebe kalamazsin diyolardi hap yazacaklardi istemedim basina gelenler lutfen hapa baslamadan once bitkisel yollara basvurun her bitkide ayri ayri sifa var ozelliklede 3 bitki biliyorum ;
Testere disli aslan pencesi
Civan percemi
Hayıt otu

Bunlarida birer tutam demleyip buyuk bir bardak icmistim gunluk sicakken lutfen deneyin en onemli hayatimizi etkileyen hormonlarimizi hapa ilaca teslim etmeyelim her denk geldigim yerde yaziyorum son care hap ve tedavi olsun acele etmeyin rabbim tum isteyenlerin kucagini doldursun evini senlendirsin insallah saglicakla..:harika::tatlim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar