Koruma Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Floweroflife

Floweroflife

Daimi Üye
Tepki
24.613
Malii(71.9
PortakalSuluÖrdek(53.3/
Floweroflife (56.5/56.6/0.1/%-0.18)
D3S1R3(53.6/54/0.4/%-0.75)
Elalis(60.3
Arımaya(59.8/
Furkanlipek45(63
Piraye (62.5/62.3/0.2/
Kübrali(65

Son düzenleme:

Arımaya

Hoş geldın korumaaaa(boy 1.59 )
Tepki
9.033
Malii(71.9
PortakalSuluÖrdek(53.3/
Elalis(60.3
Arımaya(59.8/60.8/+1/)
Furkanlipek45(63
Piraye (62.5/62.3/0.2/
Kübrali(65

İpeekk

Ehli keyf :)
Tepki
13.482
Malii(71.9
PortakalSuluÖrdek(53.3/
Elalis(60.3
Arımaya(59.8/60.8/+1/)
Furkanlipek45(63/64.7/+1.7/-2.69)
Piraye (62.5/62.3/0.2/
Kübrali(65

OP
Floweroflife

Floweroflife

Daimi Üye
Tepki
24.613
Malii bildirimde bulunmadı
PortakalSuluÖrdek bildirimde bulunmadı
Floweroflife(56.5/56.6/0.1/%-0.18)
Elalis bildirimde bulunmadı
Arımaya(59.8/60.8/1/%-1.67)
Furkanlipek45(63/64.7/1.7/-2.69)
Piraye (62.5/62.3/0.2/%0,32)
Kübrali bildirimde bulunmadı

neslelf165

Cilveli Kahve
Tepki
4.403
@nk83

Lütfen benim de hesabımı kapatır mısınız? Herşey için öncelikle teşekkürler..

Çok üzgünüm şunu söylemeden edemeyeceğim 1 şikayet yüzünden 30 yakın kişiyi kaybettiniz şunu anlamıyorum şikayet eden kişi de gitti şimdi siz ne kazandınız çok merak ediyorumn..

Ayrıca tebrik ediyorum bizim dagilmamiza sebep olacak kişiyi göğe erdirdiginiz için.. emeklere yazık oldu.
1 kişi yüzünden kaç kişiyi harcadı..
Onun bu yaptıgı da hiç etik değil idi bence..

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
@nk83

Lütfen benim de hesabımı kapatır mısınız? Herşey için öncelikle teşekkürler..

Çok üzgünüm şunu söylemeden edemeyeceğim 1 şikayet yüzünden 30 yakın kişiyi kaybettiniz şunu anlamıyorum şikayet eden kişi de gitti şimdi siz ne kazandınız çok merak ediyorumn..

Ayrıca tebrik ediyorum bizim dagilmamiza sebep olacak kişiyi göğe erdirdiginiz için.. emeklere yazık oldu.
1 kişi yüzünden kaç kişiyi harcadı..
Onun bu yaptıgı da hiç etik değil idi bence..

Biz şu kadar kişi kazandık şu kadar kişi kaybettiğin hesabını ya da kurmacasını yapan günün sonunda bundan ne kâr sağladık dur bir bakalım diyen bir site değiliz. Burada ailemize katılmak isteyenlere kucak açarız gitmek isteyenleri de iyi temennilerle uğurlarız. Emek diyorsunuz ama takdir edersiniz ki bizim burada çok daha fazla emeğimiz var. Ben diğer yöneticilere oranla daha kısa zamandır buradayım ama o kısa zaman dediğim de 9 sene! Sitenin her bölümünde bir izim vardır. Benden çok daha önce burada olanlar da var Admin ve bitter_im gibi. O son olay bizim bunca zamanlık emeklerimize negatif yansımadı mı sizce? Alenen konuşulan bir başlıkta yani cafenizde yönetimden birinin özel mesajlara bakıp tehditler savurduğu konuşulmuş farkında mısınız? Dün akşam bir oturuşta 24 sayfalık tartışma ayıkladım sayfanızdan ve hala devam ediyorum. Özel mesajlara bakma yetkisi kesinlikle yok bunu "site sahibi dışında" ben dahil kimse yapamaz ama bu her halükarda sayfalarca konuşulmuş ve konuyla alakalı olan olmayan ya da ziyaretçi olan herkes bu konuşmaya şahit olmuş. Site adına hoş bir şey mi bu? Bana amaan ne olmuş canım diyebilir misiniz? Derseniz zaten daha da hiçbir söylemem size

Biz Ausencia ile yönetim olarak gayet güzel ayrılmışken arkadaşlarının bize özelden ve forum içinden negatif bir şekilde yaklaşması gerçekten tuhaf oldu. Ausencia çıkıp da siz şöyle siz böyle dese bağırsa çağırsa hadi kızmıştır der bir derece anlamaya çalışırım ama birbirimize iyi dileklerde bulunup ayrıldıktan sonra arkadaşlarının böyle yaklaşması cidden enteresan. Çok zarif bir şekilde bize teşekkürlerini iletip hoşçakalın burayı ve sizleri çok sevmiştik ama böyle oldu kendinize iyi bakın diyenler de oldu onlara buradan kucak dolusu sevgiler olsun

Şunu diyeyim o zaman bu modluktan çıkma mevzusunda kendimizde hiçbir suç bulmuyorum o konuda hiç kusura bakmayın çokta nazik ve hassas davranmışız arkadaşımıza karşı şu an onu anladım. Bakın bir sitenin moderatörlerinden biriyseniz eğer o rütbe omuzlarınızda olduğu sürece o siteye karşı sorumluluğunuz var demektir. Kişisel sorunlarınızda da yetkinizi kullanarak hareket edemezsiniz ya da kişisel bir sorununuzu konuşurken bir yandan da sitenin modu olduğunu unutamazsınız ona göre kendinize ve konuşmalarınıza çeki düzen verirsiniz. Eğer bir mod hadi bir iki kişinin özel mesajlarımızı okuyup orada konuşulanlarla ilgili sürekli bizi şantaj ve tehdit ediyor bu sitenin editörleri böyleyken ben nasıl rahat olabilirim falan filan demesini geçtim kendi sorumluluğunda olan bir bölümde görevi olduğu için önlemesi gerekirken bunu yapmayıp uzun uzun tartışmalara girip mevzunun bu kadar uzamasına göz yumup bir de üstüne yetkisini üyelere karşı kullanarak "Ve evet, görmediğimi düşündüğünüz şeyleri de görüyorum. Daha uslu olursam şirinleri bile görürüm malum MAVİ" diye üstten üstten konuşuyorsa kusura bakmayın da buna hiçbir sitede hiçbir yönetim tarafından aferin ne güzel yaptın denmez.

Ben bu mevzuyu Ausencia ile konuşurken yani hakkında böyle böyle şikayetler var ne demek istersin konuyla ilgili vs derken sonunda dedim ki gönül koymazsan eğer üzülerek söylüyorum ki modluk görevinin iptalini yapalım çünkü hem biz töhmet altında kalıyoruz (ki ağır kaldık sevgili neslelf165 ) hem de yönetimde olduğun sürece böyle şikayetler gelmeye devam edecek ve arkadaşlıklarınız da toparlayabilecekken zarar görecek. İstersen o kişilere karşı "rahat olun diye görevi ben bıraktım" diyebilirsin hiç sorun olmaz çünkü seni de kötü bir pozisyonda bırakmayı istemem dedim. Ausencia da normal üye olarak devam etmek istemediğini Miu'ya gerekli açıklamayı yapacağını ve hesabının tamamen kapatılmasını istediğini söyledi. Üyelik sadece banlanmış bir şekilde kapatılabildiği için daha kötü olmayacak mı senin için dediğimde (banlanmak siteden atılmış gibi izlenim veriyor çünkü) böylesi benim için daha az kırıcı olur nkcim dedi peki dedik banlayınca da banlanması ona ismen zarar vermesin diye altına "Ausencia adlı kullanıcımızın hesabı kendi isteği üzerine kullanıma kapatılmıştır
Yönetimde de bir süre bulunmuş bir arkadaşımız olarak kendisine diyet bölümüne kattığı emeklerden dolayı teşekkür ederiz" yazdım. Yani bu durumda sizi dağıtan biz olmuyoruz Ausencia normal üye olarak kalmak istemediğinden dolayı dağılmış oluyorsunuz.

Elinizi vicdanınıza koyup söyleyin grubunuz geldiğinden beri size karşı hiç rahatsız edici gurur kırıcı üstten üstten bakar gibi bir uslüp kullandığımı gördünüz mü? Size tüm samimiyetimle ve nezaketimle yaklaştım isteklerinize en hızlı şekilde yetmeye çalışıp kendi alanınızda hiçbir sitede olamayacağınız kadar özgür kalmanızı sağladım. Ausencia'yı da modluk tecrübesi olduğunu söylemişti sırf konularınızda başlık düzenlemeydi anket düzenlemeydi yarışmalardı falandı filandı rahatça yapın uzun uzun benim siteye gelişimi beklemeyin diye mod yaptık ama sonuç ortada. Bu yüzden hiçbiriniz kusura bakmayın ama ben kendimizde hiç suç bulmuyorum

Üyelik silme işleminizi de gün içinde gerçekleştiririz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar