Çok pis dietteyim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evvab

Kisisel bir mesajim yok
Tepki
7.547
Akşam köfte patlıcan salatası ayranla kapattım ama çok yorgunum
Bende 1 dilim cavdar 4 kofte bil salata yedim :)
Amaaaa gorumceye giderken tulumba aldi benim adam 4 tane yedim cerez koymuslardi kuru uzum yedim yemeyincede ne o sen gene diyettemisin dedi gorumce yooo dedim :(
Daha ne yiyeceksem

OP
Çakıl80

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Bende 1 dilim cavdar 4 kofte bil salata yedim :)
Amaaaa gorumceye giderken tulumba aldi benim adam 4 tane yedim cerez koymuslardi kuru uzum yedim yemeyincede ne o sen gene diyettemisin dedi gorumce yooo dedim :(
Daha ne yiyeceksem
Bu kısmi aşamıyoruz bilinç altı gibi ben artik diette değilim ama canim da istemiyor diyorum. Ziyade olsun ortadan kalkmadı sonuçta değil mi. Ben diette değilim artik sadece düzgün seçim yapmaya calisiyorum diğer türlü çok baskı hisseder oldum. Birşeyleri yemeden önce aynaya bakiyorum ya da telefonda fotoma bunu sen yaptın diyorum çözüm Yine sende olacak. Zor oluyor gerçekten zor ama imkansız degil kısa zamanlarda çok kilo vermeyeceğim ama hep kilo verecegim. Dün arkadaşım 1 paket bisküvi verdi çok acıkmıştım. Normalde paketi bitirirdim ama sadece 3 tane yedim ve ac olmama rağmen durdum. Bu kontrolü yaparsam başarılı olacagim sonuna kadar bitirme huyunu bırakmalıyım

Evvab

Kisisel bir mesajim yok
Tepki
7.547
Bu kısmi aşamıyoruz bilinç altı gibi ben artik diette değilim ama canim da istemiyor diyorum. Ziyade olsun ortadan kalkmadı sonuçta değil mi. Ben diette değilim artik sadece düzgün seçim yapmaya calisiyorum diğer türlü çok baskı hisseder oldum. Birşeyleri yemeden önce aynaya bakiyorum ya da telefonda fotoma bunu sen yaptın diyorum çözüm Yine sende olacak. Zor oluyor gerçekten zor ama imkansız degil kısa zamanlarda çok kilo vermeyeceğim ama hep kilo verecegim. Dün arkadaşım 1 paket bisküvi verdi çok acıkmıştım. Normalde paketi bitirirdim ama sadece 3 tane yedim ve ac olmama rağmen durdum. Bu kontrolü yaparsam başarılı olacagim sonuna kadar bitirme huyunu bırakmalıyım
Kesinlikle.
Porsiyon kontrolu olunca ne yesen cok farketmiyor aslinda.
Cok sukur sabah tarti bana gulumsedi :)

Nonomane

Ehl-i Keyif--- 61.4
Tepki
7.848
20190320_094604.jpg

Bunu negatf diye okumalym dimi.
Orda çokkkk çokk belrsiz bi pemblk var ama ilk dk da yoktu 1.5 saatte böyle

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Mercimek çorbası ictim ve basimnkorkunc ağrıyor her yemek yediğinde böyle agrisa ben de de şartlı refleks oluşur mu

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Bugün yediğim yemekten ve kendimden tiksindim. Çok rahatsız oldum agrım oldu ama o eti yedim büyük ihtimal kızartmadı ve ben yanlış seçim yaptım. Bir insan ne kadar süre yanlış seçim yapabilir ki daha ne kadar süre yapar. Daha ne kadar hata kotası vardır ya da akıllanmak için daha ne kadar bekler.
Bu sorunun cevabını artik bilmiyorum.:bayik:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar