Farzet ki "O" burayı okuyacak... Neler yazmak istersin?

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Hiiiffff...öyle bir dolmuş ki içim. hayat ,çalışma derdine düşmüşüm..:(bazen kadın miyim? Onu bile unutuyorum..ne acı.. koşmaktan.. guzel birşey düşünemez hale geldim..az kaldı diyorum..Azzzz..:(Yüce rabbim görüyor.. sonumu güzel eylesin..diyorum

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
O kirli ordeginle.. 2 3 değil.. 13 deliğe gitsen..içindeki boşluğu dolduramayacaksın.Yaa..onun bunun yatağından artanlar..iplenmeyince..hatun olamayacagini bilince..alicengiz oyunlariyla:))) seni cagirir..yaa..internet ortaminda..herkese kendi tanitimina yonelik paylasim yapan..kimi dusurursem ? Kafasindakiler..Cok kirlisin ..Cooookkkk....Pacavralara bulanmissin..basitliker icindesin...3 gun zefiranli suyla yikansan..temizlenmiyecek..ne yuregin...ne......

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Arkadaşlar selaaamm, bu aralar çalıştığım kurumlarda ve ınstagramda,facebook ta yeni tipler türemiş.. bunlara kısaca büyükşehir dulcuklari diyoruz..izmir,ankara ve istanbul gibi kimin eli kimin cebinde? Belli olmayan ..her türlü pisliğin görüşmeyeceğini sandıkları? Şehirlerde.. birtakım ablalar var.Bunlar 1 yada 2 çocukla.. ortalarda gezen ablalar..senede 1 tane dayı bulurlarsa..kendilerini mutlu hisseden..arada kendine cicek gontertip..isyerinde hava atan ablaciklar..gelelim bunlarin..sosyal hesaplarina..bunlar genelde..sosyal hesapta..genellikle sadece kendilerini paylasirlar!! Ayse kadin fasulyesi mavi elbisesiyle,burada siyah elbisesiylee..burada yemege gitmiss..gibi gibi..arkadas,akraba,aile..anne baba yoktur!! Sadece ayse kadin fasulyelerinin tanitimi vardir..haa birde daha oncekii,bunlari atan kocalardan..bir iki zavallı cocukcegizler..onları da koyarlar..buda ayicigimla..lalalaaaa..çok mutluyuzzz:)) cabalarindaaa:)) beni alirsaaanizz ayicigim promosyonn ..abiler,amcalar koss ..kosss.. ayse kadın fasulyesiii satiyorrrrr:))) Allah yardım etsinn..Artık tüm türkiyenin ağzındaki laf gibiiii yapcak bişey yoookkk:)) Elbet çıkar bi kokusukcuuu:))))boynuzluuuu ..sevaptır yazık...Ulan benim hemşehri.. çiftçi Cemal bile..bunlara iki dal çiçekle atlayıp atlayıp..kıtır etmiş... helal olsun sana 60lik dayım benimm:)

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Bi bakmışsın bugün.. birini sevmişsin.. ama ne olduğunu kendin bile bilmiyosun ..ama bi hoşsun yanii..günler,aylar hatta yıllar gecer..ama o gecmez.Hep ordadır.Ulan dersin bugünde o..yarında.. dünde o vardi.Bu süreçte.. birsuruuu..kişiyle tanışırsın.. Kimi daha yakışıklıdır,kimi daha kaslı.Kimi daha yaşlı,kimi daha genç.Kimi çok zengindir,hatta ciddi gayrimenkulleri büyük işyerleri vardir..Ve sana yalnızlıktan şikayet eder.Morugun tekidir.Isin gereği.. toplantılara gidersin.gelen giden olur..etrafında kadından çok erkek vardır.Komplimanlar yapanlar,önünde dokuz takla atanlar..güzünü boyamaya çalışanlar...hepsi bos gelir.. sen birtek kişiyi bilirsin ve Ozlersin:)hatta işinden nefret edersin..ona zaman ayıramadığım için..Keske yanımda olsaydı diye düşünürsün.Keske bi bahane olsa..gelse..elele tutuşsak.. Sarilsak.. Işte böyle.. aşk.. tutku,sevgi neymis .. Anlarsin..aslında tam bir tanımı yoktur.Ama çok şeydir.ÇOK.Hayattir O.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar