Çok pis dietteyim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Çakıl80

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Zaman geçtikçe motivasyon düşüyor uzun sure diet düşünmek verilecek kilolar fazlaysa bunaltıcı oluyor. Vermeniz gereken kilo fazla olduğunda sıkılıyorsunuz. Birakmak vazgecmek istiyorsunuz. Bir süre diet düşünmeden devam edecegim normal rutinde bana iyi gelen şekilde kendimi iyi hissettiğim şekillerde. Sonuç ne olacak zaman gösterecek

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Yine bir başlangıç yepyeni bir yıl yeni olan herşey mutluluk veriyor

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Artık dırdır yapmaktan yoruldum beynim 20 yaşında hissetse de vucudum 40 yaş sinyalleri veriyor. Ozaman neymiş ona göre hareket edilmeliymis. If i sıkı şekilde kaçamamışız yapmaya başlıyorum bana en uygunu o ve kahvaltı yapmayı sevmeyen ben bunu çok güzel.degerlendirebilirim inanıyorum. Yarın tam if menüleri ile hazır olacagim

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Bugün biraz yorgunum bedenen mi ruhen mi bilemiyorum. Yemek yemek de istemiyorum çünkü mutlu etmediğini öğrendim. Bazen 2 gün kaçıp uzaklarda sakince bir kendinle başbaşa kalmak istersin ya sonra dost sohbetleri ile şenlenen bir masada olmak. Yaş ilerledikçe sık sık şikayet duyar oluyor insan sürekli çevren de mutsuz ve geçmişin pişmanlıkları ile dolu bir çevre. Bir süre sonra sen de onlara katılıyorsun oysa içinde doğan güneşi keyfi sunmak istiyorsun insanlara, komik şeylerden konuşmak, karnın agriyana kadar gülmek. Asıl ihtiyac bu ya da benim ihtiyacım bu. Kalan günlerimiz ne kadar bilmiyoruz hergünü aynı monotonlukta geçirmek neden

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Bugün biraz yorgunum bedenen mi ruhen mi bilemiyorum. Yemek yemek de istemiyorum çünkü mutlu etmediğini öğrendim. Bazen 2 gün kaçıp uzaklarda sakince bir kendinle başbaşa kalmak istersin ya sonra dost sohbetleri ile şenlenen bir masada olmak. Yaş ilerledikçe sık sık şikayet duyar oluyor insan sürekli çevren de mutsuz ve geçmişin pişmanlıkları ile dolu bir çevre. Bir süre sonra sen de onlara katılıyorsun oysa içinde doğan güneşi keyfi sunmak istiyorsun insanlara, komik şeylerden konuşmak, karnın agriyana kadar gülmek. Asıl ihtiyac bu ya da benim ihtiyacım bu. Kalan günlerimiz ne kadar bilmiyoruz hergünü aynı monotonlukta geçirmek neden
benim de çok ihtiyacım var dostlarla oturup keyifli sohbetler etmeye.biyerlere gidip kafa dağıtmaya.kafamın içini boşaltmaya,
ruhum o kadar yorgunki.bedenim yorulsa razıyım,ama şu kafamın içi rahat kalsa ne güzel olurdu:bayik::bayik::bayik:

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
benim de çok ihtiyacım var dostlarla oturup keyifli sohbetler etmeye.biyerlere gidip kafa dağıtmaya.kafamın içini boşaltmaya,
ruhum o kadar yorgunki.bedenim yorulsa razıyım,ama şu kafamın içi rahat kalsa ne güzel olurdu:bayik::bayik::bayik:
Kesinlikle sanki ozaman hayat daha kolay oluyor herşey daha katlanılır oluyor

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
@nk83 bisey rica etsem olabiliyor mu konumun ismini değiştirmek istesem bunu nerden yapabilirim ya da olur.mu

Miu

I'm a nice girl. JUST dont push the bitch button!
Tepki
54.300
başlık ohhhhhh beeeeeeeeeeeeeeee dedirtti çakıllllllllllllll :mutluyum:

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
:mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum: artik işin kadar yani yok zaman azaldı koşma vakti spor artacak su artacak ve hızlı şekilde kilo verilecek başka yolu yok bu işin bir düğüne daha kilolu gidemem kaldik 1 . Derece yakınımın düğününe asla :mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum: koşu baslasinnnnnnnnnnnnnnn

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Müziğimizi acalik bisiklete baslayalim hizli hizli daha hizli

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Ben tam tamına
80 dakika bisikletime binip
1050 kalori yakıp
30 km gittim

Siz daha yatıyor musunuz

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Ben bugün düştüm ve yine kalktım devam ediyorum evde daha önceden kalan 9 kat i buldum ve refleks olarak ağzıma attım. Düşünmeden sanki 50 kiloynusum gibi diet yokmuş herşey toz pembeymis gibi... etkisi 3 dakika sürdü ve sonra ben ne yaptım dedim. Bu sefer bırakmadım belki bir hata yaptım ama şuan telafi ediyorum 270 kalori aldim Ve karşılığında 600 kalori harcayarakbedelini ödüyorum ta ki akıllanana ve bidaha otomatik refleks yapmayana kadar.

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Diet yapma konusunda başarısızlık kabul ediyorum ben doğru dürüst hiç sistemli diet yapmadım. Hep normal kiloda mutluydum ise girmemle ve yeni bir şehre taşınmakla başlayan kilo alma serüvenim son hız devam etti. Aynada hiç kendimi şişman gormedim işin tuaf yani şuan da sanki kilolu değilmiş gibi hissediyorum. Özellikle spor yaptığım dönemlerde sanki harika karın kaslarım varmis gibi geliyor. Beynim beni aldatıyor biliyorum. Belki yaptığım bütün diyetler başarısız belki kilo veremiyorum ama ben 2 yıldır kilo almadım yani yeniden 98 olmadım bu Benim.icin bir başarı. Ben bir daha 90 kilo da olmayacağım sistemi ogrendim ama önce hedefe ulaşmalıyım nasıl koruyacağımi biliyorum. 4:3 sisitemi bu konuda inanılmaz başarılı bir sisten 5:2 de öyle. 23 unde doğru bir yolda miyim öğrenmiş olacagim.

OP
Çakıl80

Çakıl80

Tepki
23.275
Menüm

12.00
1 yumurta
Salata
3 zeytin
100 gr lavaş

16.00
30 gr badem
39 gr 9 kat

20.00
2 yumurtadan soğanlı biberli yumurta
50 gr lavaş
Ayran

Toplam sporum
2 saat kondisyon bisikleti
6000 adim
500 adet kol hareketi
150 adet mekik

2 litre su

Biliyorum lavaş çok oldu ama adım adım azaltiyorum. Paketli gıdalarda şeker ve palm yağı olanları seçmiyorum. Tandır ekmeği bu bedele tercihim. Ligindekiler un su tuz. Daha iyi diye düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar