Hanımefendi Magazin

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Partiyi kaçıranlarla yapılan röportajlar :gülsemmi:

Hanımefendi Magazin

Partiyi kaçıranlarla yapılan röportajlar

tumblr_ma0vraWR8g1ru4sne.gif

Partinin dün olduğunu muhabirimizden
öğrenen sülüman hayal kırıklığı
yaşarken "Ne...Ben bu acı ile yaşayamam"
diyerek röportajımızı yarıda kesti :ne:

tumblr_m3w00vK3NV1r0a96r.gif

Ben iyimişim
partiyi kaçırdığıma hiç üzülmemişim
gibi davranmaya çalışıyorum
ama değiliiiim :mendil:
bu güzel partiyi kaçırdığım için çoook üzgünüm

Jensen : Ciddi misin? Hayır hayır dün olamaz
Ben hediyemi bile hazırladım
bittere çiçek bile almıştım
Muhabir : Doğumgünü nk'nindi Jensen
Jensen : Hadi ya :vurunbeni: bitteri bir dahaki partiye kadar göremeyecekmiyim şimdi
8799

Muhabir : Kestiiik :şok:

tumblr_lls7x58DLQ1qiyg1y.gif

Bana davetiye bile gelmedi
hep o bitter cadısı yüzünden kesin
beni o istemedi.....

GIF-s-from-Robert-Pattinson-s-MTV-Interview-twilight-series-20329015-480-360.gif

Kristen'ı çağırmışlar ama beni çağırmadılar
Bu nasıl iş böyle!!!

tumblr_m5xte0qrMN1rqfnji.gif

Ben hazırlandım hediyemi de aldım ama
içeriye giremedim
davetiyesi olmayanları almıyorlarmış
çok üzgünüm daha fazla konuşmak istemiyorum....

tumblr_inline_mfr43cEfbt1r8pe6h.gif

Bitter mağduru bir genç

-Bitter bana söz vermişti onu saat 17:00'de alacaktım
ama o beni ekti duygularımla oynadı.....

KLAUS-CRY.gif

Bitter bana partinin 3'ten sonra olduğunu söyledi
geldiğimde kimse yoktu beni kandırdı!!!

13500437513665.gif

Matthew Fox : Nk dizimizi başından sonuna kadar takip
etmişti hep destek oldu ama ben onun bu özel gününde
yanında olamadım...

tenor.gif

15 Nisan'da doğup nk'ye sürpriz yapacaktım
ama annem dayanamadı
onun yüzünden 14 nisan'da doğdum
annemi hiç affetmicem

tumblr_m5g5wtF0Qh1rwcc6bo1_250.gif

Örümcek adam (Peter) :hihi:
Ağım parti mekanına gelene kadar bitti
koşarak gelmeye çalıştım ama yetişemedim

tumblr_mavy6gCcoq1rs5q15o2_500.gif

Robin (HIMYM)
Ben söylenen parti mekanına gittim
ama kimse yoktu
Barney'i tek getirmek için bitter bana oyun oynadı...

tumblr_merz62o0wN1rm1oefo1_500.gif

Geçen partide bitter'e
biraz kötü davranmış olabilirim
Eminim o yüzden çağrılmadım
Özür dilerim bitteeeer bir dahaki partiye
lütfen benide çağır

tumblr_mb0hcv2LzV1rsw1yf.gif

Roportaj istemiyorum bana bitter ve nk'yi çağırın
yüz yüze konuşacağım

resim

Damon

Beni parti bitti diye yolladılar
ama şimdi sizden daha geç bittiğini öğreniyorum
İşte simdi çook sinirlendim
henüz nk ile ikinci dansımı yapmamıştım!!!

tumblr_lw2saw4ucs1r3ovdbo1_400.gif

Barney : Beni nasıl çağırmazlar inanamıyoruuum!!
Muhabir : Sizde partideydiniz ama :ne:

BArney : :ne: Haklııısın Abdülrezzak unutmuşum parti mucizeviydi
tumblr_llf15cAj4S1qi7rbqo1_250.gif

Bu güvercini barış simgesi olarak kabul edin
Barney-Stinson-barney-stinson-31220740-500-282.gif

tumblr_m8fu3etzdf1r6v7x1.gif

Bütün gece tepindiler
hepsinden nefret ediyorum
uykumu bölüp durdular

Neden bahsettiğimizi anlamayanlarla yapılan röportajlar

Hanımefendi Magazin

Neden bahsettiğimizi anlamayanlarla yapılan röportajlar -6

tumblr_lgrjtgpPGG1qfabmx.gif

Afedersiniz ama nk kim?

Ryan-Reynolds-confused.gif

Nk? bir içecek markasımı?

tumblr_mb79wxEFEt1rtc9of.gif

nk ne demek anne?

britney-confused.gif

Nicole Kidman'ı kısaltmalarla mı telaffuz ediyorsunuz?

confused.gif

nk
m1712.gif
nk
m1712.gif
nk
m1712.gif
nk kimdi bu ya?

ben-linus-acting.gif

m1702.gif
nk tabi tanıyorum canım nk'yi kim tanımaz oooo çooook iyii birr oyuncudur...değilmi :islik:

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Flas Flas Flas !!!!!

Parti bitti ama partiye davet edilmeyenlerin öfkeleri bitmiyor.

Partiye davet edilmeyen öfkeli kisi bugün bittere saldirdi.
Manitasi ile konusurken saldiriya ugrayan @bitter_im neye ugradigini sasirdi.
Bu görüntüler sadece hanimefendi.com´da

tumblr_mkdqyrpgPc1rvvqj8o1_500.gif

Bitter´den son haberlerle karsinizda olacagiz. :cilgindans:

Iste kaniti !!!

Partiye davet edilen ve edilmeyenin arasindaki fark :sevindirikasli:

tumblr_m5mzi5LXbk1rud755o1_500.gif

Flaşşş Flaşşş Flaaaşşş :D
Akşamın Bomba Haberi!

Chatte ekşın ekşın diye kuduran leo ve suphiye'ye bitter'in tepkisi!
Olay bilindiği üzere bitterin abisinin yanında oldugunu söylediği halde @suphiye ve @Leonie- adlı üyelerin ''ekşın'' protestosuna dayanamayan bitter suphiyenin ümüğüne yapıştı! Leonie'ninde kurtarma çabaları işte görüntülere böyle yansıdı :ne:

attachment.php

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Ferah ablanın bitter_im'e hediye ettiği gözlük haberi haha

tumblr_lqpwu2Jo7R1r02917o1_500.gif

Dostlarının haftalar öncesinden hazırlıklarına başladığı doğumgünü organizasyonu
bitter_im'in siteye muhteşem girişi ile start aldı
tumblr_mkwagvf1W61s9mdivo1_500.gif

ÖnceBitter_im sitemizin tatlı cadısı doğumgünün kutlu olsun tatlişkom.... konusunda tebrikleri kabul eden bitter günün ilerleyen saatlerinde Hanımefendi Konutları - bitter_im - Daire A4teki dairesinde adeta kendinden geçerek eğlenmeye başladı...

hareketli-komik-gifler-5.gif

Muhabir : Abdülrezzak Ş.

Şok şok şooook!

tumblr_lm2be09FUW1qi5mkeo1_500.gif

Bitter'in ara sıra taktığı ilginç gözlüklerini gören davetliler günün bu saatinde neden gözlük taktığı konusunda şaşırırken bitter onları dikkatle izleyip gülümsüyordu
resim

Bunun nedenini araştıran muhabirimiz Abdülrezzak Ş. yanına gidip neden gözlük taktığını sorduğunda bitter'in kendisine dönerek baktıktan hemen sonra "İğrenç ulee :korktum:" diyerek çığlık atıp gözlüğünü çıkarttıktan sonra bir daha görüş alanına girmemesi söyleyip tepelediği muhabirimiz neyseki olayı hafif sıyrıklarla atladı...

Bitter'in gözlüklerinin akibeti sonradan anlaşıldı.Partinin ilerleyen dakikalarında yaptığı açıklama ile gün yüzüne çıkmış oldu...

" Partime gelen irkekleri çıplak görecem hevesiyle @ferah ablamın aldığı gözlükleri taktım :gülsemmi:"

Hanımefendi Magazin

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

"Bitter'in çağrısını duyan masum amca adeta dirildi" ve Bitter_im'in aşk dansı dombili oğlanı üzdü çok iyi ya haha:haha:haha

Partideki Şok Detay!

Bitter'in çağrısını duyan masum amca adeta dirildi

"Yerinden kalkmadan en uzun süre oturma rekoru"nu kırmaya çalışan 80 yaşındaki W.Durmuş :)hihi:) adlı bir vatandaş halkla sohbet ederken bitter'in"Şans meleğim nerelerdeydiiinn :sarki: " çağrısını duydu.

W.Durmuş rekoru kırmasına sadece haftalar kalmasına rağmen bunu umursamayıp "Buradayım aşkitom" diye bağırarak 15 yaşından beri oturduğu banktan kalkıp dans etmeye başladı

tumblr_inline_mfs3mcTFHD1r7b4dm.gif

Bu gelişme şaşkınlık yarattırken bitter_im hafif bir tebessümle baktıktan sonra "Sadece Kenan'ın şarkısına eşlik ettim herhangi bir çağrıda bulunmadım" diyerek siteye tekrar giriş yapması akıllarda şimdi amcanın akibeti ne olacak soruları ulaşmasına yol açtı...

tumblr_m6pivjxAky1qhai9io1_500.gif

Hanımefendi Magazin

tumblr_lz02l7pY5d1ql4h20o1_500.gif

:kaalp: Aşk'ın Dansı:kaalp:

Tüm parti boyunca her detayı inceleyen muhabirimiz ilginç giyimli ve yeşil maskeli bir konuğun enteresan dansını mercek altına aldı.

Parti boyunca bitter_im'in önünde dans yeteneğini konuşturan bu davetli günün ilerleyen saatlerinde amacına ulaştı....

tumblr_ma5etb3nWU1r9wkfwo3_500.gif

Havada Aşk Kokusu Var

Partide gösterdiği üstün performansın ardından bitter_im'e ulaşan yeşil maskeli meçhul davetli bitter'e olan derin sevgisini göstermek için sigarasını yakarken bitter_in "Burayı duman altı etmene müsade edemem uleee :cirla: duydun bitter'in zilini söndür sigaranı -kizgin" diyerek çıkışmasının ardından bombasını patlattı.

Dumanı üfledikten sonra burnundan nasıl yaptığı anlaşılamayan bir ok fırlatan maskeli genç bitter'im'i 12'den vurmuş gibi gözüküyor.Bakalım bu aşk ilerde bize neler gösterecek...

Hanımefendi Magazin

tumblr_mb2paaOSHZ1qgf1i8o1_500.gif

Bitter şaşkınlık yarattı!

Maskeli genç ile konuştuktan sonra içeri giren bitter_im'i gören şaşkın ve bir o kadar tombik bir adam aynı taktiği uygulayarak bitter_im'in dikkatini tuhaf bir şekilde :ne: çekmeye çalıştı.Sanılanın aksine uçanı kaçanı yakalayan bitter_im'in gencin yüzüne bile bakmadığı farkeden arkadaşı nk "Bacım yüzüne bile bakmadan geçtin gittin be " demesiyle kendine gelip "Belediye baksın o tipeee " dediği kulaklara çalındı.

Hanımefendi Magazin

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Bitter için kasesini kıran kadın :kopkop:

Partide Görünmez Kaza

Eğlence sürerken yaşanan talihsiz kaza şok etkisi yarattı.

Bir davetli bitter_im için özel bir dans yapmak isteyince olanlar oldu.Kadın kocasının "Hanıım yapma o seni taşımaz kırarsın kaseyi bak" demesine aldırmayıp "Karışma Şinasi! Ben bu dansı yaparııım sende vay be benim hanımda ne cevherler varmış dersin karışma işime!" dedikten sonra sitenin girişindeki direği salonun ortasına yerleştirdi ve ani bir hareketle tırmanmaya başladı.

Bir anda ne olduğunu şaşıran talihsiz kadın direğin kendisini taşımaması sonucunda kendini yerde buldu.

0009.gif

Acil müdehale yapılan kadının kocası muhabirimize açıklamada bulundu.

Muhabir : Eşinizin sağlık durumu nasıl?
Şinasi : Valla ben dedim çıkma kırarsın kaseni diye ama dinlemedi eee ne oldu kase çatladı alçıya alındı şimdi gelsinde o dans etmeye çalıştığı bitter kurtarsın bakalım :sinirli: Bende mağdurum benide kurtarsın canımdan bezdim vallahi :aglak:

Hastane çıkışında rastladığımız talihsiz kadın mikrofonlarımıza "Bitter için çatladım ama pişman değilim yine olsun yine çatlarımdaaaa patlarımdaaaaa :danscıkiz: " dedi...

Hanımefendi Magazin

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

"Bu parti olayını çıkaran HCPO (Hanımefendi.com parti organizasyon) köfte gibi kızarsın biber gibi patlasın" haha:haha:

Partiye katılamayanlarla yapılan ropörtajlar
(Bitter_in sevdiği dizi karakterleri)

resim

Zerrin : Yaaa muhabirim :mendil: valla biz bunların hiçbir partisine girmiyoz hatta dikizleyemiyoz bile :uzgun: adımız çıkmış ortam bozana ne yapalııım
smilie_girl_239.gif
bu parti olayını çıkaran HCPO (Hanımefendi.com parti organizasyon) köfte gibi kızarsın biber gibi patlasın :aglak:

tumblr_lyda3eFuBP1r34gb3o1_r1_250.gif

Muhabir : Estağfurullah Tülay hanım
Tülay : Doğru söyle muhabir abiim oradan bakınca ezikmi gözüküyom ondan mı almıorlar bizi :aglayan:

resim

Zerrin : Sus Tülayııım bitter cadısına 700 kağıt bayılıp ayakkabı aldım içim darlanıyooo :bayil: Tülayıım duydun Zerrin'in zilini
mime.gif
dil altımı hazırla bebeiiim :bitter: anaaam hadi tamam veremeyince elimde kalmasın ben giyerim ama o kadar pahalı ayakkabı bende bir tuhaf duruyo ben mi onu giyiyom o mu beni giyiyor belli değil şikeyetciyim muhabir tut kameranı :cirla:

attachment.php

Parti mekanından elele çıkan Kuzey&Bitter'i gören Cemre mikrofonlarımıza çarpıcı açıklamalarda bulundu

tumblr_ma8l5yzdqH1rqalkio1_500.gif

Cemre : Kuzey beni partiye götürmek istemeyince şüphelenmiştim ama bu kadarını beklemiyordum
smilie_girl_239.gif
Resmen bitter'e olan yakınlığını görmeyeyim diye beni oradan uzak tuttu onu affetmeyeceğim.

Hanımefendi Magazin

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Parti hakkında konuşmaya çalıştığımız ünlüler

Muhabir :Bitter_im'in doğumgünü partisinde aklınızda kalan anlar neydi?

tumblr_md1xfnFPL81qc87cgo1_500.gif

Lily : Aynı anda söylüyoruz Marshall...1-2-3
Marshall :Hiçbirşey !
Lily : Hiçbirşey!

tenor.gif

Ryan Gosling : Şu dans etmek için direğe çıkıp yere çakılan hatun komediydi aklıma geldikçe gülüyorum

16851.gif

Jennifer Lopez : Müzikler harikaydı partiden ayrıldığım andan itibaren kendimi durduramıyorum bu durum beni tedirgin etmeye başladı

tumblr_lpuvunOzww1qb84zg.gif

Robert Downey Jr : Bitter_in sevgisini belirttiği kartlar şahaneydi

Muhabir : Bitter_im'e kendisini beğendirme çabasında olanlar hakkında ne düşünüyorsunu?

Robert Downey Jr : Aaaaaaaaaaaa :ko İşte o görüntüler çok komediydi maskeli gencin müthiş dansı sonrası o dombili oğlanın gerdan kıvırmaları feciydi
original.gif

Röportaj vermek istemeyenler

Conan O'Brien : Yine mi sizzzz :cilgindans:
resim

Johnny Depp: Keselim konuşmayacağım
tumblr_l5zee6wt6g1qze5g2o1_500.gif

skilletwii.gif

Betty White önce muhabirimizim röportaj teklifini kabul edip sonrada soruları beğenmeyince kafasına tava indirdi :ne:

Hanımefendi Magazin

:heyecan: :heyecan:
Muhabir: Abdülrezzak Ş.

----------------------

resim

Boş kutu skandalı!

Hanımefendi Konutları - Daire 16'ya yeni taşınan suphiye hoşgeldin ziyeretinde bulunan dostlarını ağırladıktan sonra zeynepnehir adlı arkadaşının getirdiği ev hediyesini açarken beklenmeyen bir şok yaşadı :ne:

Fran-Drescher-Shocked-Reaction-Gif-On-The-Nanny.gif

Suphiye kutuyu boş görünce yaşadığı şokla "Bu rezaleet inanamıyorum :ilknur: hediyem nerde uleen" dediği öğrenildi. Hanımefendi.com sitesini takip eden ziyaretçiler de ekranları başında şaşkınlıklarını gizleyemedi.
resim

resim

Bu olayın ardından muhabirimiz Abdülrezzak Ş. zeynepnehir'i bizzat bulup durum hakkında bilgi almak istedi ama genç bayanın yaşadığı şok gözlerinden okunuyordu.
resim

Muhabirimize hediyesini alıp güzelce paketlettiğini ama suphiye'ye getirdiğinde kutunun boş çıktığını söyledikten sonra hediye dükkanı hakkında şikayette bulunacağını söyledi...

Yetkililer boş kutuyu inceletmek için alırken kulaklara çalınan bir diğer haber ise zeynepnehir'in aldığı hediyeyi tam suphiyeye getirecekken "Amaan canım bir bahane uyduruveririm bu benim evimde daha güzel durur " diyerek vazgeçtiği söylendi.

Hanımefendi Magazin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar